(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

 


Пульс

Подтверждаем высокое качество работ сотрудников компании "МедЭксперт"

BUTTON  

 


Kraina Zdorovja

Країна Здоров'я

ТОВ "Поліклініка сімейної медицини-2" підтверджує продаж ліцензій та вровадження Медичної інформаційної системи "Доктор Елекс". Роботи виконано якісно і вчасно. Всі умови договору виконані.
Муха М.К., Генеральний Директор ТОВ "Поліклініка сімейної медицини-2".

 


Инто сана логотип

INTO-SANA

Співпраця з компанією МедЕксперт надає чудові можливості оцінки реалій ринку медичних послуг. А це особливо важливо для недостатньо зрілого ринку з великим потенціалом росту. Та й ще під час загальноекономічної кризи, коли все змінюється дуже швидко. Ми на постійній основі замовляємо дослідження, що допомагають оцінити стан ринку в цілому, а також дослідження, що надають відповіді на конкретні питання. І не можна тут економити - занадто дорого обходяться проекти, що базуються виключно на інтуїції. Не можу не сказати про конференції компанії МедЕксперт. Цікаві доповіді експертів ринку чудово доповнюють уявлення про ринок. І якість та цінність цих доповідей зростає з кожним роком.
Галина Усенко, Генеральний Директор компанії "Інто-Сана".

 

 


pmr

PMR CONSULTING

Наша компания осталась довольна сотрудничеством с фирмой «МедЭксперт». Подход компании подразумевает профессионализм, оперативность и гибкость на каждом этапе работ. Благодаря сотрудничеству с фирмой «МедЭксперт» поставленные перед нами цели были реализованы с минимальной затратой времени и средств. Это компания, которую можно с уверенностью рекомендовать европейским партнерам.
Управляющий партнер Бартош Кондашевски.
Партнер Марчин Жепка.

BUTTON  

 


Добробут лог.2

ДОБРОБУТ

Компания "МедЭксперт" провела нам исследование "Тайный пациент". Результатом работы остались довольны: качественно, эффективно и в оговоренные сроки. Подача материала: кратко и лаконично, с учетом наших пожеланий и с четким указанием на проблему. Мы стремимся к лучшему и рады, что нам помогают в этом профессионалы компании "МедЭксперт".
C уважением,
Директор по контролю качества МС Добробут Подкопаева Л.В.

 

 

medikom

МЕДІКОМ

Приятно удивлен качеством выполненной работы. Исследование информативно, визуально понятно, однозначно принято ко вниманию при планировании места дислокации нашего нового медицинского центра. Работа полностью соответствует оплаченным за нее деньгам.
Скурихин И.В.
Основатель и собственник "Клиники Медиком".

 

 

 stoik

СТОІК

Проводя исследование о медицинских расходных материалах для клиник ВРТ, компания «МедЭксперт» проявила высокий профессионализм и учла все наши пожелания. Работа была выполнена в установленные сроки. Предоставленные результаты работы, соответствовали всем нашим требованиям и ожиданиям.
Мы рекомендуем компанию «МедЭксперт» как надежного партнера для проведения исследований.

BUTTON

 

 zdorovya

ЗДОРОВ'Я 24

Мы выбрали именно эту компанию, так как она является бесспорным лидером в сфере консалтинговых услуг в Украине, в чем мы сами убедились за время сотрудничества. Мы очень благодарны компании "МедЭксперт" за проделанную работу и с уверенностью утверждаем, что это команда настоящих профессионалов, которые действительно компетентны в своем деле.

BUTTON

 

 toshiba

TOSHIBA

Компанія «МедЕксперт» задовольнила всі наші вимоги. Ми вважаємо, що група експертів, що брала участь у реалізації даного проекту, у повному обсязі впоралася з поставленими завданнями та вчасно і на високому професіональному рівні виконала дослідження на наше замовлення. За підсумками проекту хочемо відзначити компетентність, професіоналізм і клієнтоорієнтованість команди дослідницької компанії «МедЕксперт».

BUTTON
   

 sinevo

СІНЕВО

Ми рекомендуємо компанію «МедЕксперт» як консалтингову компанію, що спеціалізується саме на консалтингу медичних послуг та користується довірою в медичному бізнесі.

 BUTTON
 

nadiya-uaНАДІЯ

Основным преимуществом компании «МедЭксперт» мы считаем ее сотрудников, которые имеют большой опыт в сфере маркетинговых исследований медицинского рынка, а также узкую направленность деятельности компании, что проявляется в понимании рынка медицины Украины и качественном выполнении работ.

 BUTTON

 paraskeva

М. Ц. СВЯТОЇ ПАРАСКЕВИ

З огляду на спеціалізацію компанії «МедЕксперт» (єдина в Україні компанія, яка працює виключно у сфері ринку медичних послуг), наше Підприємство замовило маркетингове дослідження ринку медичних послуг міста Львова саме у цієї компанії. Результатами роботи ми залишились задоволені.

 BUTTON
 

 inovat

ІННОВАЦІЯ

Даним листом підтверджуємо, що компанія «МедЕксперт» має досвід співпраці з TOB Медична клініка «ІННОВАЦІЯ» в області «Медичних інформаційних систем». За час співпраці співробітники компанії проявили високий професіоналізм.

 BUTTON

 

 rak

НАЦ. ІНСТИТУТ РАКУ

У відділенні онко-урології «Національного Інституту Раку» впроваджено медичну інформаційну систему «ЕМСІМЕД».
Для потреб відділення спеціалістами компанії «МедЕксперт» було розроблено медичні форми введення інформації та виводу звітів. Особливо маємо відзначити якісну реалізацію документу по перерахунку нефрометрії, автоматичного перерахунку об'ємів нирок, пухлин нирок, пухлинних уражень нирок і відсотку здорової паренхіми нирок. З урахуванням вищевикладеного ми готові рекомендувати компанію «МедЕксперт» як надійного і відповідального партнера.

 BUTTON
 

 promanage

PRO МЕНЕДЖМЕНТ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ'Я

Хочу порекомендувати послуги компанії «МедЕксперт» тим керівникам медичних закладів, інвесторам та дослідникам, які бажають володіти свіжими, надійними і реальними даними про медичні ринки для прийняття своїх рішень.

 BUTTON
 

 oka

ЦЕНТР ХИРУРГІЇ ОКА

В Центрі Хірургії Ока професора Загурського компанія «МедЕксперт» впровадила Медичну Інформаційну Систему «ЕМСІМЕД» в 2010 році.
Всі роботи виконувались спеціалістами «МедЕксперт» якісно та вчасно. Рекомендуємо компанію «МедЕксперт» як компанію, що якісно виконує роботи з впровадження медичної інформаційної системи «ЕМСІМЕД» та консультаційної підтримки користувачів.

 BUTTON

 

 preventclinic-ru

ПРЕВЕНТКЛІНІКА

В феврале-марте 2015 года специалисты «МедЭксперта» установили в нашей клинике МИС «Доктор Элекс». Во время работы сотрудники компании «МедЭксперт» проявили чрезвычайно профессиональный подход. С самого начала внедрения были распланированы работы, затем все работы были проведены по графику, а при возникновении любых вопросов мы могли обращаться, и нам предоставлялась необходимая помощь.
«Превентклиника» рекомендует компанию «МедЭксперт» и установленную МИС «Доктор Элекс».
Директор «Превентклиники» Главный врач Гетьман О.И.

BUTTON

 

 ЗАКАРПАТСЬКИЙ ЦЕНТР

РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ

За період роботи з TOB «МедЕксперт» працівники компанії зарекомендували себе з хорошого боку. їх робота відповідає заданому рівню, виконується якісно. Також можна відмітити ефективну роботу спеціалістів по впровадженню і оперативність виконання робіт, гнучкий підхід до поставлених задач.

 BUTTON
   

 

 boris

    МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР БОРИС

                        

isida

ІСІДА

                           


valikhnovskiy

КЛІНІКА ДОКТОРА ВАЛІХНОВСЬКОГО


 

 oberig  ОБЕРІГ

 

 

dila

ДІЛА 

 

 

sona

СОНА-ФАРМ


 

 snid   ЦЕНТР СПІДу

 

qclinicQ:CLINIC  

aksimedАКСІМЕД


 

panatseya

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПАНАЦЕЯ

 

aericanMC АМЕРИКАНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР   alpha-medicalАЛЬФА МЕДІКАЛ

 

kyriyАРХІТЕКТУРНО-ПРОЕКТНА ГРУПА АННИ КИРІЙ

 

ж22

 ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР

 

укрмедтехніка

УКРМЕДТЕХНІКА


 

lukyМЕДИЧНИЙ ЦЕНТР АРХІЄПИСКОПА ЛУКИ

 

biotestmedБІО ТЕСТ МЕД  

133

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ


 

 medivitМЕДІВІТ

 

adventАДВЕНТ ІНТЕРНЕШНЛ  

2016

ЗДОРОВ`Я РОДИНИ

 

 

 alt logo1

ALT УКРАЇНА

 

 

logo likomed2

ЛІКО-МЕД

 

 unif
UNIPHARMA


 

  KinderLab

KINDERLAB

 

 

Zarta

ZARTA

 

 

Лелека ЛЕЛЕКА


 

 

 123

АЛТ

 

 

 

 Mini IVF 2

МИНИ ЭКО ЦЕНТР

 

 

 
Urgo 2

URGO


 

 

 ЛЖВ 2

КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ВБО "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЖВ"

 

 

 

Пес Кот 2

ПЕС + КІТ

 

Агенція змін Перспектива 2

АГЕНЦІЯ ЗМІН ПЕРСПЕКТИВА


 

 bebi

    МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "БЕБІ"

                        

ivf lab

"АЙВІЕФ ЛАБОРАТОРІЯ"

                           


profmedical

"ПРОФМЕДІКАЛ"


 

 simejnaja medicina

    ПОЛІКЛІНІКА СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

                        

vesta

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ВЕСТА

                           

 

Наши партнеры

 

 ALM 2

 

 

(*поле обязательное для заполнения)