(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Хмарні технології від МІС "Доктор Елекс"

Cloud-DE31«Доктор Елекс» пропонує своїм клієнтам нові можливості для розвитку бізнесу із хмарними технологіями від Microsoft Azure.

Відтепер наші рішення стають ще більш гнучкими – використання хмарної платформи дозволяє масштабувати ресурси в залежності від Ваших потреб, мінімізуючи при цьому затрати на обслуговування та модернізацію комп‘ютерного обладнання. Ви в буквальному розумінні зможете носити своє робоче місце з собою – маючи мобільний пристрій та Інтернет, незалежно від місцезнаходження, Ви завжди матимете доступ до власного віртуального комп’ютера, корпоративних мереж, та баз даних.

Ще однією важливою перевагою міграції у «хмару» є можливість оперативно змінювати конфігурацію  ІТ-інфраструктури Вашого медичного закладу, обираючи саме таку потужність серверів, яка Вам потрібна на даний момент. При цьому питання підтримки та оновлення відповідного програмного забезпечення вирішуються автоматично, про це дбатиме «Доктор Елекс» та Microsoft, аби Ви могли робити те, що Вам вдається найкраще – надавати якісні і своєчасні  медичні послуги.