(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Компанія «МедЕксперт» у 2015-му: основні події і результати

20152015-й – десятий рік життя компанії «МедЕксперт». Ми провели цей рік досить активно і маємо надію, що внесли певну роль в розвиток сфери охорони здоров’я в Україні.

Основні результати діяльності компанії «МедЕксперт» у 2015-му році:

  • Спеціалісти із впровадження медичних інформаційних систем розпочали автоматизацію 6-ти медичних закладів, з яких у 3-х медичних закладах інсталяцію МІС було завершено в 2015 р.

Якісне впровадження медичних інформаційних систем дозволяє нашим клієнтам покращувати внутрішні операційні процеси та підвищувати ефективність обслуговування пацієнтів.

  • Нашими аналітиками виконано більше 15-ти досліджень ринку медицини України різної мети та формату. Цього року замовники досліджень цікавились думкою споживачів, інвестиційною привабливістю регіонів з точки зору відкриття медичних закладів, маркетинговою активністю основних гравців на ринку тощо. Кожного разу розпочинаючи роботу на користь конкретного замовника ми маємо за мету надати інструмент для більш виваженого прийняття управлінських рішень.
  • В ході 6-ти соціологічних опитувань було отримано думки більше 3000 респондентів щодо медицини в 5-ти містах України.
  • Розроблено 4 бізнес-плани медичних закладів різного спрямування.
  • Здійснено проекти, повністю кастомізовані під потреби замовників - медичних закладів: проект «Таємний пацієнт», розробка оперативної управлінської звітності, консалтингові послуги щодо пошуків іноземного партнера для вхідного медичного туризму, підготовка презентацій інвестиційних проектів, впровадження системи менеджменту якості в медичному закладі та підготовка закладу до сертифікації за міжнародним стандартом ISO 9001 тощо.
  • 10 статей співробітників компанії «МедЕксперт» опубліковано у спеціалізованих виданнях з менеджменту.
  • Для потенційних іноземних партнерів учасників ринку української сфери охорони здоров’я випущено безкоштовний короткий звіт «Healthcare and Pharma Industries Overview 2015».
  • Проведено 2 конференції щодо управління та створення медичних закладів.