(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Компанія «МедЕксперт» закінчила хвилю досліджень впізнаваності брендів у Львові.

 

Brand 2017Знання локального ринку – основа Вашого успішного бізнесу!

24 квітня 2017 року наші спеціалісти закінчили аналізувати соціологічне опитування мешканців м. Львова на предмет вивчення задоволеності населення рівнем надання медичних послуг.

Дослідження тривало з 15 березня по 24 квітня 2017 року, в ході якого були зібрані та проаналізовані дані щодо відвідуваності медичних центрів та впізнаваності медичних брендів серед львів'ян.

Один з блоків дослідження присвячений визначенню найбільш популярних у м. Львів медичних закладів; аналізу задоволеності респондентів спектром послуг, що надаються, та його повнотою; окресленню загальної готовності населення оплачувати медичні послуги.

Суттєва увага у дослідженні приділяється аналізу переваг державних закладів охорони здоров'я над приватними та навпаки. Були сформовані портрети прихильників державного та приватного секторів у розрізі віку, роду зайнятості та рівня доходу. Також даний розділ містить розгляд вподобань населення щодо отримання медичних послуг за окремими напрямами в приватному й державному секторах, факторів, що впливають на вибір місця лікування, тощо.

Окремий розділ призначений для аналізу реклами медичних закладів: на який тип реклами люди найчастіше звертають увагу, виявлення рівня впливу реклами на відвідуваність медичного закладу.

За результатами соціологічного опитування населення був складений звіт, інформація що в ньому подана допоможе Вам зрозуміти свого клієнта, як привернути його увагу та зробити так, аби він залишився задоволеним обслуговуванням, адже задоволений пацієнт – це рекомендації і нові клієнти!

Вартість готового звіту – 24 000 грн. (перейти в магазин досліджень)

Для більш детальної інформації про Проект зв'яжіться з представниками компанії «МедЕксперт», надіславши лист на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном (044) 581 11 33.

 

Автор - МедЕксперт

Дата: 10 травня 2017р.