(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Новый проект, спрямований на виявлення рівня впізнанності брендів

brand2Новый проект, спрямований на виявлення рівня впізнанності брендів
7 вересня 2014 року компанія «МедЕксперт» запускає новий проект, спрямований на виявлення рівня впізнанності брендів, слоганів і логотипів приватних клінік р. Києва.

Зазначимо, що логотип, слоган, бренд клініки є одними з перших сходинок до залучення нових клієнтів. В даному випадку важливо знати, з чим асоціюється вибрана емблема установи у населення, наскільки дані асоціації є привабливими або відштовхуючими для потенційного клієнта.

Компанія «МедЕксперт» проводить вже друге опитування на дану тематику серед населення столиці. Крім того, відділ консалтингу володіє базою даних більш ніж у 6 000 респондентів, яка також може бути використана для проведення аналізу під час роботи над Проектом.

Запрошуємо Вас прийняти участь у Проекті та отримати інформацію про ступінь впізнаваності Вашого медичного закладу, про те, з чим у жителів міста асоціюється логотип і слоган Вашого медичного центру, а також Ви зможете проаналізувати, чи відповідають ці асоціації Вашим уявленням про них.
При згоді участі в Проекті, просимо надіслати лист-запит на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
У листі ми надамо Вам для ознайомлення комерційну пропозицію та інструментарій (анкету) соціологічного опитування. Для учасників Проекту передбачено додавання одного питання в анкету абсолютно безкоштовно.

Brands-infographics