(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Пост-реліз конференції «Медичний заклад: від ідеї до запуску»

IMG 4108

«Медичний заклад: від ідеї до запуску»: підсумки міжнародної конференції, присвяченої процесу створення медичного закладу

 13 листопада 2015 року в конгрес-готелі «Пуща» компанією «МедЕксперт» були зібрані для обміну досвідом і практичними навичками власники, керівники, менеджери медичних закладів України та експерти з різних країн світу.

IMG 4360Основні теми конференції охопили всі етапи створення медичного закладу: формулювання ідеї та стратегії, проектування, вибору дизайну, фінансування та обов’язкових аналітичних дій, які є необхідними для уникнення певних помилок, що виникають на етапі створення нового медичного закладу чи розширення існуючого.

   

 

Конференцію відкрила вступним словом директор компанії «МедЕксперт» Олена Лепешина, привітавши гостей та наголосивши на унікальності тематики та масштабів даного заходу в Україні.

IMG 3960

 

 Валерій Зукін, керівник та співвласник клініки репродуктивної медицини «Надія», відповів на одне з головних питань на етапі планування відкриття медичного закладу: «Як донести до проектанта ідею медичного центру таким, як його бачить власне Замовник». Одна з основних тез доповіді – відкритий діалог з проектантами, від яких Замовник має вимагати озвучування та обґрунтування усіх змін щодо його первинних ідей та задумів.

Доповідь Наталії Джанбекової, директора компанії «ПБІ Укрбудпроект», була присвячена особливостям проектування медичних центрів. Доповідачка сфокусувала увагу аудиторії на конкретних законодавчих нормах щодо даного питання та необхідності подальшої їх узгодженості з ідеями потенційного замовника.IMG 4100

Головний технолог компанії «Профімед-Сервіс» Олександр Архіпов продемонстрував як ергономізація простору та процесів в медичному закладі може зменшити витрати власника на часові та фінансові ресурси, а також спростити та покращити роботу персоналу.

IMG 4239Друга секція конференції була присвячена міжнародному досвіду. Вім Вердуйн, менеджер компанії «Phi Data» (Бельгія) розказав про можливості використання сучасних ІТ-рішень в медицині. Так, за допомогою невеличких гаджетів можна контролювати безпеку персоналу та пацієнтів, фіксувати справність обладнання та наявність необхідних витратних матеріалів. Вім не тільки розказав, але й продемонстрував простоту, компактність та різноманітність приладів учасникам конференції.

 

   Девід Вуд, директор компанії «ChinaCare Group» зосередив увагу гостей на проблемах та перспективах країни з найбільшим медичним ринком планети – IMG 4374Китаї. За словами Девіда, система охорони здоров’я в Китаї кидає виклики, які цікаво та необхідно приймати задля покращення роботи даної сфери в країні.

Секція українського досвіду охопила приклади бізнес-кейсів з приватного, державного сектору медицини, та приклад реалізації приватно-державного партнерства.

IMG 4538Генеральний директор клініки «Into-Sana» Галина Усенко наголосила на необхідності на всіх етапах створення медичного закладу дотримуватись обраній та затвердженій заздалегідь стратегії.

Юрій Вайсберг, головний лікар Житомирського обласного перинатального центру, продемонстрував успіхи та інноваційні рішення свого закладу, яких було досягнуто більш ніж за 10 років роботи.

IMG 4313

Доповідь Костянтина Гаєвського, ініціатора та со-інвестора проекту Український Центр Томотерапії, була присвячена результатам власного досвіду реалізації приватно-державного партнерства. Костянтин розказав про тонкощі та перспективи даного напрямку в Україні.

Ще одна доповідь від іноземного експерта - керівника відділу дизайну компанії «HOK healthcare practice» Генрі Чао (США) – стосувалася тематики дизайну та його впливу на роботу закладів та охорону здоров’я в цілому.

IMG 4833Завершувала конференцію заступник директора клініки «ISIDA» Наталія Тулінова, яка розповіла про ключові маркетингові інструменти, які необхідні при відкритті нових філіалів медичного закладу.

Усі доповіді знайшли відгук серед учасників, результатом якого були цікаві запитання та жваві дискусії.

Ознайомитися з  презентаціями доповідачів та фотографіями з конференції Ви можете за посиланням

 

Організатор конференції:

МедЕксперт

 

Партнери конференції:

                

 

 

partners2

  

 

Інформаційний партнер конференції:

Практика управління мед закладом