(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

3-Я МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА І КОНФЕРЕНЦІЯ МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ MTEC.KIEV 2015

MTEC3-тя Міжнародна виставка і конференція медичного туризму MTEC.Kiev 2015, головна подія галузі медичного і оздоровчого туризму, відбудеться в Києві з 29 вересня по 1 жовтня 2015 року.

  Місце проведення – Міжнародний виставковий центр, Київ, пр. Броварський, 15.
  Організатори: Прем'єр Експо (Україна). Співорганізатор: Всесвітня Асоціація медичного туризму (Global Healthcare Travel Council GHTC), Турецька Асоціація медичного туризму (Turkish Healthcare Travel Council THTC), Українська асоціація медичного туризму УАМТ. За підтримки: Асоціації лікарів медичного туризму. Авіа-партнер: Turkish Airlines.
  MTEC.Kiev 2015 внесена в «Реєстр медичних виставок, що проводяться в Україні в 2015 році» (№ 19, стор 105), затверджений Міністерством охорони здоров'я України та Національною академією медичних наук України.
  Виставка MTEC.Kiev довела свою ефективність як інструменту розвитку медичного і оздоровчого туризму і платформи, що об'єднує професіоналів індустрії для обміну досвідом та підвищення кваліфікації.
  Подія традиційно проходить паралельно з виставками «охорона Здоров'я» та Міжнародним туристичним салоном «Україна» - UITM 2015. Дана стратегія дозволяє значно розширити охоплення якісною цільової аудиторії для сектору медичного туризму за рахунок залучення уваги практикуючих медиків і фахівців ринку подорожей і туризму.
  Учасниками MTEC.Kiev 2015 стануть медичні центри, центри реабілітації і фізіотерапії, приватні клініки, лікарні, санаторії, термальні курорти, представники spa і wellness-туризму, медичні турагенти, інші компанії, як з України, так і зарубіжні, надають послуги у цій сфері. Крім того, серед експонентів будуть страхові компанії, а також вітчизняні та зарубіжні оператори медтурізма і маркетингові центри, які пропонують пакети послуг від оформлення заявки, страховки, бронювання авіарейсу і трансферу до і післяопераційного реабілітаційного періоду. Серед учасників: «Лісод», «Kardiolita», «Ісіда», АНА-Космо, Mirotel Resort & Spa, «Миргород», «Трускавовецкурорт», Клініки «Мати і Дитя», «Эвроклиник», а також представники з Угорщини, Туреччини, Ізраїлю, Польщі, Хорватії, Чехословаччини, Прибалтики, Швейцарії та інших країн.
Додатковим фактором успіху виставки є програма залучення найбільш цінних відвідувачів – VIP Hosted Buyer Programme. Це сервіс ділових зустрічей з професіоналами галузі, в рамках якого окреме запрошення на виставку отримають понад 100 делегатів з 15 країн ближнього і далекого зарубіжжя. Баєрами можуть стати представники медичних центрів, центрів реабілітації і фізіотерапії, приватних клінік, оператори медичного туризму, туристичні агенти, що спеціалізуються на медтуризмі, та  лікарі-спеціалісти які ведуть приватну медичну практику, зацікавлені у відправці пацієнтів на лікування за кордон. За місяць до старту виставки списки VIP-баєрів будуть розіслані кожному експоненту.
  Основу ділової програми складають заходи в рамках III Міжнародного конгресу медичного туризму. З 2013 року конгрес став глобальної практичної платформою для обговорення актуальних питань розвитку медичного туризму в СНД та сусідніх країнах. Темою пленарного засідання-2015 стануть «Особливості просування продукту медичного туризму на російськомовному ринку. Просування основних напрямків медичного туризму». Вже втретє делегати конгресу зустрінуться на загальному пленарному засіданні, а потім продовжать дискусії та обмін досвідом на вузькоспеціалізованих сесійних панелях, присвячених реабілітації та інноваціям в медицині. Серед запрошених доповідачів – титуловані експерти з Європи.

  За додатковою інформацією щодо участі у виставці, її програми та будь-яких інших питань про подію, будь ласка, звертайтеся до організаторів:
З питань участі у виставці:
ДП «Прем'єр-Експо»
Маргарита Онищенко
Тел.:+380 44 496 86 45
Факс:+380 44 496 86 46
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.mtec.com.ua

З питань участі у Конгресі:
Асоціація Медичного Туризму
Тетяна Кондратюк
Тел.:+380 50 063 47 84
+380 067 692 66 82
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.uamt.org.ua