(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Анонс головних подій осені 2014р. у сфері медичного бізнесу

На осінь 2014 в Україні, незважаючи ні на які політичні події, традиційно заплановано безліч заходів, що стосуються менеджменту охорони здоров'я.

lekarzНа осінь 2014 в Україні, незважаючи ні на які політичні події, традиційно заплановано безліч заходів, що стосуються менеджменту охорони здоров'я. Анонс головних подій:

1. «Форум власників і керівників приватних клінік»

Дата: 16 вересня 2014р.

Місце: Київ р. Premier Palace Hotel, бул. Т.Шевченка 5-7 / вул. Пушкінська 29, 2 поверх, Софіївський Гранд Хол.

Перше в Україні закрита професійна подія для перших осіб у сфері приватної медицини.

website-headНа форумі будуть говорити про питання управління медичними клініками і про роботу з пацієнтами про залучення та обслуговування в сучасних умовах. Запрошені клініки зі всієї України для обговорення успішних моделей ведення бізнесу, які дозволять приватній медицині в Україні ефективно розвиватися в найближчому майбутньому. Всього у Форумі візьмуть участь 150 професіоналів медичного ринку.

2. 23-я Міжнародна медична виставка «охорона Здоров'я 2014»

Дата: 30 вересня - 2 жовтня 2014р.

Місце: Міжнародний Виставковий Центр, Київ, пр. Броварський, 15

health430xУ рамках Українського медичного тижня на одному майданчику пройдуть виставки «Медіка», «Лабораторія», «Фарма», «Техфарм», «Оптика», «Медицина катастроф», «Краса і здоров'я», «Стоматологія». Також організатори підсилюють нові напрямки, що стартували восени 2013-го: виставку і конференцію медичного туризму MTEC.Kiev і експозицію «Інновації в медицині».

Організатори виставки - компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія). Співорганізатор - Міністерство охорони здоров'я України. Виставку офіційно підтримують профільний комітет Верховної Ради України, Національна академія медичних наук України та Київська міська державна адміністрація.


3. IV Щорічна Конференція "Медичний заклад: організація та управління"

Дата: 16-17 жовтня 2014 року Місце: м.Київ, бульвар Тараса Шевченка, 25, конференц-зал готелю "IBIS". Організаторами заходу є Юридична компанія «Бабич, Сисоєнко і Партнери» і Компанія «МедЕксперт».

Головною метою конференції «Медичний заклад: організація та управління» є розкриття основ і принципів здійснення процесу створення і управління медичною установою, з метою мінімізації ризиків та максимально ефективного вирішення будь-яких правових питань, що виникають під час ведення медичної практики.
Унікальність конференції «Медичний заклад: організація та управління» полягає в тому, що компанії-організатори мають багаторічний досвід практичної роботи з організації, управління та юридичного супроводу медичної діяльності, тому на професійному рівні висвітлюють головні аспекти правильного здійснення приватної медичної практики згідно з чинним законодавством України.
Конференція розрахована, в першу чергу, на керівників приватних медичних закладів, менеджерів охорони здоров'я, головних лікарів та юристів, які надають консалтингові послуги установам охорони здоров'я, а також буде корисна бажаючим відкрити власну приватну медичну практику.

4. Щорічна Конференція «Сучасне управління та охорона здоров'я»

Дата: 1 жовтня 2014 року Місце: м. Київ, МВЦ, Броварський проспект 15 (м.Лівобережна). Організатори: Студії охорони Здоров'я, ДП «Прем'єр Експо». Тема конференції: "Маркетинг медичного закладу: новий клієнт - знайти і утримати"

Питання конференції: Пошук нових клієнтів у соціальних медіа; Інтернет-просування; Бренд і репутація медичного закладу; Страхова компанія - надійний партнер; Партнерські проекти по залученню клієнтів; Сервіс - як інструмент маркетингу; "Сарафанне радіо"; Точки контакту з клієнтом.

Спікери: 8 керівників-практиків поділяться досвідом та результатами власних проектів.

Учасники: 100 прогресивних керівників, менеджерів і лідерів сфери охорони здоров'я
В програмі конференції showroom компаній медичного маркетингу.

5. Міжнародна виставка медичного туризму в Києві

Logo HTExpoДата: 14 по 16 жовтня 2014 року

Місце: ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-б).

Організатор виставки - компанія LMT.

III Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo, орієнтована на практику надання високоякісних медичних послуг на території України та за її межами.

Виставка проходить паралельно з головною подією галузі охорони здоров'я України - V Міжнародним Медичним Форум «Інновації в медицині - здоров'я нації». Метою Виставки є об'єднання великих постачальників медичних та оздоровчих послуг та представників турбізнесу не тільки України, а також країн ближнього і далекого зарубіжжя для організації виїзного та в'їзного медичного туризму. В рамках ділової програми Виставки традиційно відбудеться Міжнародна практична конференція «Можливості і розвиток в медичному туризмі. Світовий досвід». На заході обговорюватимуться особливості світової системи охорони здоров'я, можливості і перспективи оздоровчого, SPA&Wellness туризму, програми обміну пацієнтами, особливості розвитку медичного туризму країн - учасниць виставки.