(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Безпліддя - не вирок: Медичний центр Ilaya провів семінар для акушерів - гінекологів

6ea62a22fd93ce501352c9ab6604c086.i240x159x299Медична компанія Ilaya провела масштабну конференцію для акушерів - гінекологів, яка стала майданчиком для обміну досвідом та професійного зростання лікарів з Херсона і Миколаєва.

Команда Медичної компанії Ilaya провела масштабну конференцію для акушерів - гінекологів, яка стала майданчиком для обміну досвідом та професійного зростання лікарів з Херсона і Миколаєва.
Подія проходила у четвер, 2 жовтня, в конференц - залі готелю «Reikarts Рівер Миколая» , де близько 100 досвідчених лікарів гінекологів з двох міст змогли познайомитися з сучасними підходами до діагностики різних факторів безпліддя і його подолання, мінімізації ризиків допоміжних репродуктивних технологій та методами підвищення результативності циклів екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).
Головний доповідач семінару, професор, доктор медичних наук, член - кореспондент НАМН України Тетяна Татарчук презентувала колегам доповіді «Проблеми недостатності лютеїнової фази» і «Сучасні підходи в лікуванні ендометріозу» , де розповіла не тільки про закордонну практику у вирішенні цих проблем, але й поділилася безцінним життєвим досвідом.
Професор зробила акцент на правильній діагностиці та якісному методі лікування, щоб пацієнтка не витрачали дорогоцінний час на численні візити до лікаря і як можна швидше відновила здоров'я.
За її словами, сьогодні поширена і дуже актуальна проблема безпліддя в Україні, яка росте в геометричній прогресії. Вважається, що кожна 4-5 пара безплідна, а чоловіче безпліддя за статистикою МОЗ сьогодні становить до 50%.
«Серед головних причин цього, звичайно ж, екологія. Дуже зростає чоловічий фактор. Думаю, що він скоро взагалі вийде на перший план. Крім цього серед причин - ранній початок статевого життя, досить пізній шлюб і досить пізнє рішення мати дитину.

Справа в тому, що фолікулярний резерв жінки (її здатністю організму до зачаття-ред.), це те, з чим вона народжується. Він закладається, коли майбутня дружина і мама ще сама ембріон. І протягом життя всі негативні фактори, які можуть вплинути на організм цієї жінки, відображаються на фоликулярному резерві» , - каже лікар клініки Ilaya.

За матеріалами : «Злочинності. Немає»