(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Будівництво клініки для ветеранів АТО у Вінниці

thumbnail-20140915164104nУ Вінниці на території Військово-медичного центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України розпочалося будівництво клініки реабілітації та  лікування для бійців, які повертаються із зони АТО.

- Під патронатом обласної державної адміністрації на території госпіталю будується реабілітаційний центр, який буде використовуватися для тих бійців, які повертаються із зони АТО, які психологічно і фізично виснажені і потребуватимуть реабілітації, - повідомив перший заступник голови ОДА Андрій Гижко.

Він зазначив, що планується побудувати двоповерхову клініку загальною площею близько 1000 кв. м, підвести опалення і накрити до кінця поточного року. Після цього будівельники почнуть внутрішньо-оздоблювальні роботи. Передбачено, що в даному лікувальному закладі санаторного типу розміститься 60 двомісних палат, тренажерні зали і відновлювальної терапії.

Начальник Військово-медичного центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України Сергій Петрук зазначив, що реабілітація учасників антитерористичної операції досить тривала. «Реабілітація може тривати роками, тому однією з основних функцій майбутньої клініки є реабілітаційне і відновне лікування», - додав Він. На сьогоднішній день благодійники вже надали 100 тис. шт. цегли та інших матеріалів на будівництво даного лікувального закладу. Також благодійники продовжують купувати і дарувати медичного центру необхідне обладнання.

12 вересня військовий госпіталь отримав у подарунок нове хірургічне устаткування вартістю 50 тисяч доларів.

Джерело: "Інформаційна Вінниця"