(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

"Добробут" відкрив сьому клініку в Києві

dobrobut otkryl sedmuju kl 315627 s1Нова приватна клініка мережі "Добробут" буде спеціалізуватися на діагностиці та хірургії.

Медична мережа "Добробут" відкрила новий лікувально-діагностичний центр у Солом'янському районі Києва.

Цілодобовий лікувально-діагностичний центр розташовується в 6-поверховій багатокорпусній будівлі площею понад 6 тис. кв. м на Севастопольській площі. Безпосередньо окрім послуг діагностики (КТ, МРТ, рентгенографія, УЗД та ін), в центрі є стаціонар (8 дитячих і 12 дорослих палат, а також 2 палати денного стаціонару), палати інтенсивної терапії і реанімації (4 палати і реанімаційні зали), а також операційний блок (5 залів).

"Інвестиції в цей проект склали 216 млн грн, що дозволило побудувати сучасний медичний центр", — зазначив співзасновник мережі "Добробут" Ігор Мазепа. Термін окупності складе три з половиною роки.

Лікувально-діагностичний центр може обслуговувати до 300 тис. пацієнтів на рік, у тому числі 3600 тис. в стаціонарі.

Лікувально-діагностичний центр став сьомою клінікою мережі "Добробут" у столиці. Раніше в мережу входив також медцентр в Ялті (АРК) та Донецьку.

У квітні 2015 року корпорація UBG Руслана Демчака виставила на продаж належні їй 20% медичного центру, яку інші викупили співвласники мережі.

Нагадаємо, в серпні 2014 року група інвесторів у складі інвестиційної компанії "Конкорд Капітал" і акціонера національної мережі оптик "Люксоптика" Олега Калашникова придбала у корпорації UBG 80% мережі клінік "Добробут".

Оборот медичної мережі в 2015 році склав 240 млн грн.

Джерело:www.delo.ua