(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

На Рівненщині відкрито консультативно-діагностичне відділення Інституту серця МОЗ України

235456Відтепер для того, щоб пройти обстеження з приводу хвороб серця, не потрібно їхати до столиці, адже на базі Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені В. Поліщука запрацювала філія ДУ «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України». 

На відкриття філії разом з головою Рівненської обласної державної адміністрації (ОДА) Олексієм Муляренком завітав відомий хірург-кардіолог, директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» Борис Тодуров.

Відкриваючи філію Інституту на Рівненщині, Б. Тодуров розповів, що завдяки сприянню влади сьогодні на базі діагностичного центру Рівненська область отримала сучасне консультаційно-діагностичне відділення, в якому можна буде пройти обстеження з приводу хвороб серця на новітньому обладнанні та отримати консультації фахівців, що навчалися в ДУ «Інститут серця МОЗ України».

«Я щиро вдячний керівникам області, які пішли нам назустріч та надали приміщення й провели там ремонт. Сьогодні тут, в нашому філіалі, працює п’ять висококваліфікованих фахівців, які можуть надати необхідну допомогу та професійну консультацію. У подальшому ми плануємо розширятися та відкрити й хірургічне відділення», — розповів Б. Тодуров.

За його словами, всього в Україні буде функціонувати лише п’ять філій Інституту. Дві з них вже працюють в Житомирі та Чернігові, а тепер ще й в Рівному. Найближчим часом планується також відкриття філій в Маріуполі та Харкові.

У свою чергу, голова Рівненської ОДА О. Муляренко подякував Б. Тодурову за те, що він обрав саме Рівненську область, та зазначив, що обласна влада всіляко сприятиме розвитку філіалу на Рівненщині.

«Відсьогодні мешканцям області не потрібно їхати до Житомира чи Києва. А навпаки — до нас будуть приїжджати жителі західного регіону країни. Тому ми особливо зацікавлені в успішній реалізації та розвитку філіалу на Рівненщині. Тим більше, що послуги в цьому філіалі будуть безкоштовними, а отже, доступними усім верствам населення», — зазначив О. Муляренко.

Голова ОДА нагадав, що на Рівненщині реалізується проект Світового банку, який покликаний покращити рівень медичного забезпечення на селі.

«Проект Світового банку так само орієнтується на серцево-судинні захворювання. Тож в результаті ми матимемо покращення надання послуг первинної сільської ланки медобслуговування. А філія «Інституту серця МОЗ України» надаватиме послуги на вищій вторинній ланці медпослуг», — підсумував О. Муляренко.

Джерело: www.umj.com.ua