(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Новий медичний центр відкрився в 5 хвилинах від метро Позняки

Агапіт 300Цієї осені «Медичний центр Агапіт» відкрив своє третє відділення у Києві. Нова клініка знаходиться в Дарницькому районі столиці. Відвідувачам центру обіцяють якісне лікування за класичними канонами, відсутність черг і спеціальні пропозиції в рамках програми лояльності.

«Медичний центр Агапіт» працює в столиці з 1996 року. Перша клініка, яка розташована біля метро Чернігівська, надає медичну допомогу пацієнтам вже 20 років. У минулому році центр почав розширюватися, відкривши другу клініку на Подолі. З 19 серпня поточного року почав роботу третій медцентр - він знаходиться в Дарницькому районі, в п'яти хвилинах ходьби від метро Позняки, за адресою вул. Мишуги, 2.

Станом на 1 грудня в новій клініці на Позняках працюють 8 кабінетів. Серед 32 фахівців центру - висококваліфіковані сімейні лікарі, гастроентерологи, кардіологи, гінекологи, ортопеди-травматологи, хірурги, отоларингологи, неврологи. Велика увага приділяється таким актуальним напрямкам як судинна хірургія, проктологія, урологія. Зовсім недавно в клініці сталося чергове оновлення - в кінці листопада розпочав свою роботу стоматологічний кабінет, в якому ведуть прийом 3 досвідчених стоматолога.

Також в клініці діють кабінети функціональної діагностики, де проводяться ультразвукові дослідження і електрокардіографія. Доступний широкий спектр лабораторних досліджень, всі аналізи можна здати щодня, крім неділі, з 8.00 до 10.00.

«До наших лікарів пацієнти приїжджають з усіх районів Києва, а також з передмість - Бориспіль, Броварів, Ірпеня, Вишгорода, - зазначає директор «Медичного центру Агапіт» Валерій Яковчук. - Багатьом відвідувачам буде набагато зручніше добиратися в наш новий центр на Позняках».

У компанії впевнені, що нові клієнти центру з'являться і серед численних жителів Харківського масиву. Адже поки що реформи в державній медицині йдуть не дуже високими темпами, а потреба в якісних і доступних медичних послугах серед населення досить висока.

Якість роботи клінік вже оцінили понад 30 страхових компаній, які направляють своїх застрахованих клієнтів до фахівців «Медичного центру Агапіт». Багато пацієнтів приходять до центрів за рекомендацією рідних і друзів, які залишилися задоволені грамотним підходом лікарів і рівнем медичного обслуговування.

У «Медичному центрі Агапіт» намагаються зберегти доступну вартість послуг, в тому числі постійно діють різні акції і комплексні програми. Також для пацієнтів центру існує Програма лояльності, яка дозволяє оптимізувати вартість медичного обслуговування.

За словами керівника, відкриття нових клінік на найближче півріччя не заплановано, однак в подальшому розширення мережі цілком можливо. Адже в центр приїжджають з багатьох міст України - Дніпропетровська, Хмельницького, Запоріжжя, Маріуполя та інших.

«Медичний центр Агапіт» на Позняках працює з 8.00 до 20.00, без вихідних. Телефони для запису: (044) 337-3751, (067) 829 4848, (050) 353 2505.

Довідка про компанію «Медичний центр Агапіт»

  • «Медичний центр Агапіт» був створений в 1996 році на базі відомчого медичного закладу. На даний момент в Києві працюють 3 медцентру компанії (М.Чернігівська - вул. Миколи Лебедєва, 14а; Поділ - вул. Межигірська, 87а; Позняки - вул. Мишуги, 2). Всі клініки знаходяться в 5 хвилинах ходьби від станцій метро. 
  • Центр названий на честь Агапіта Печерського - першого лікаря Київської Русі, яка зцілює хворих в ХІ столітті за допомогою молитов і відварів лікувальних трав. Згідно з житієм, він також вилікував князя Володимира Мономаха. Мощі Агапіта спочивають в Антонієвих (Ближніх) печерах Києво-Печерської лаври.
  • Колектив центру - це 80 фахівців, серед яких лікарі вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук, висококваліфікований середній і молодший медичний персонал.
  • Мережа центрів надає широкий спектр послуг з більш ніж 20-ти напрямів, серед яких: отоларингологія, хірургія, травматологія, неврологія, гінекологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, ендокринологія та інші. Також в клініках мережі проводяться ультразвукові та рентгенологічні дослідження, доступна ендоскопічна і функціональна діагностика, працює денний стаціонар.
  • За 20 років роботи фахівці компанії надали медичну допомогу тисячам пацієнтів. Щодня мережу клінік «Медичного центру Агапіт» відвідують близько 200 пацієнтів. Багато звертаються в центр за рекомендацією, що свідчить про високу оцінку якості обслуговування та адекватні ціни на послуги.
  • Центр активно співпрацює з 30-ма провідними страховими компаніями України і надає необхідну медичну допомогу застрахованим за програмами добровільного медичного страхування.
  • На жаль, сьогодні лікарі не можуть лікувати людей безкоштовно, як це робив свого часу Агапіт, також відомий як Агапіт безвідплатний. Однак центр намагається зробити свої послуги доступними для максимально широкої аудиторії. Працює програма лояльності для постійних клієнтів, спеціальні умови діють для студентів, пенсіонерів і ветеранів АТО.
  • Всі центри працюють з 8.00 до 20.00, без вихідних. При необхідності фахівці компанії можуть надавати медичну допомогу вдома. Прийом ведеться за попереднім записом за багатоканальним телефоном (044) 337-3751, завдяки чому в центрі не буває черг.
  • Більше інформації про «Медичний центр Агапіт» - на сайті www.agapit-med.com.
  • Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №571282 від 23.10.2014 р. 

 Джерело: www.b2blogger.com