(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Президент Клініки "Борис" Михайло Радуцький призначений на посаду заступника голови КМДА

40 tnГолова Київської міської державної адміністрації, мер Києва Віталій Кличко, призначив чотирьох радників, про що він оголосив у процесі наради апарату. Зокрема, радниками стали президент клініки «Борис» Михайло Радуцький, в якості заступника голови він буде відповідати за сферу охорони здоров'я і соціального захисту.

Президент клініки "Борис" Михайло Радуцький більше 20 років створював медицину, альтернативну державній, а сьогодні призначений на посаду заступника мера з питань медицини та соціальної політики. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, зазначивши, що готовий приступити до роботи.

Публікація Михайла Радуцького на його сторінці в Facebook

radutskiy-face«Дорогі друзі, так сталося що мені запропонували посаду заступника мера Києва по питанням медицини і соц.политики. Скажу чесно, рішення про згоду далося непросто. По-перше ніколи не був чиновником, і завжди був цьому дуже радий. По друге завжди був переконаний, що держава поганий менеджер. У третіх понад 20 років створював альтернативу державній медицині. І завжди був жорстким критиком. Але після співбесіди з Президентом України і Мером Києва , почув що ці люди прагнуть і готові різко змінювати ту ситуацію, яка сьогодні склалася в медицині.. Медицина загрузла в боргах, корупції. Спостерігається жахливий дефіцит кадрів, технологій і самої системи організації охорони здоров'я. У мене є своє бачення, як це змінити. Мало того, я впевнений що багато чого можна зробити і без додаткового фінансування. Я думаю що вже наступного тижня зможу презентувати вам перші кроки. А зараз звертаюся до вас за допомогою. Я з задоволенням прийму ваші думки і пропозиції в цьому питанні. А ще мені дуже потрібна допомога киян та волонтерів з якими ми вже неодноразово допомагали і військовим і пораненим. Хлопці повірте медицина на сьогодні це теж фронт, де ми зобов'язані перемогти, інакше населення буде зменшуватися як на війні. Чекаю і сподіваюся на допомогу . Я завжди був і залишаюся відкритим для спілкування. Мої координати друзі знають, а кабінет у мене 516 в КМДА.
П.с. В цей четвер в коронному залі мерії проводжу перші громадські слухання про перші кроки реформи. Чекаю в гості».