(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Сінево в цьому році очікує втрати до EUR 2 млн.

ujjuglcsouvaСінево в цьому році в результаті анексії Криму та окупації східних регіонів України очікує втрати до EUR 2 млн.

Сінево в цьому році очікує втрати до EUR 2 млн.
Про це тижневику БІЗНЕС повідомив Микола Скавронский, комерційний директор медичної лабораторії «Сінево». За оцінками Скавронского, річний обсяг ринку медичних послуг комерційної лабораторної діагностики Донбасу становив EUR 7-8 млн, у Криму - EUR 2-3 млн.

В цілому, внаслідок нестабільної політичної та економічної ситуації в країні, експерт прогнозує скорочення українського ринку комерційної лабораторної діагностики до EUR 60 млн, тоді як в 2013 р. його обсяг був на рівні EUR 80 млн. (Про специфіку вітчизняного ринку лабораторної діагностики і використання аутсорсингу в цій сфері див. інтерв'ю пана Скавронского в свіжому номері Бізнесу).

Медична лабораторія «Сінево» (Київ р.) - входить в європейську мережу лабораторій Synevo " і є частиною медичного холдингу " Medicover" зі штаб-квартирою в р. Брюссель (Бельгія); в Україні з 2007 р., об'єднує 145 діючих лабораторних центрів (без Криму й Донбасу); оборот українського підрозділу в 2013 р. - понад 400 млн грн.


За матеріалами газети "Бізнес"