(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

У Кривому Розі відкриють 35 нових амбулаторій

11092015Світовий банк виділяє 40 млн доларів на відкриття 64 нових амбулаторій, переважна більшість з них - у Кривому Розі.

Світовий банк розглядав як об'єкта фінансування 22 українських регіони, свій остаточний вибір зупинив на 8 областях, в тому числі і Дніпропетровськый. За словами керівника робочої групи Світового банку Паоло Беллі, проекту передувала тривала підготовка. Він був затверджений радою директорів в березні поточного року, стартував наприкінці червня.

«Проект розрахований на 5 років. За цей час планується відкрити 29 амбулаторій в Дніпропетровську і 35 у Кривому Розі. Їх створюватимуть на базі вільних приміщень – проведуть там реконструкцію. Після цього медзаклади забезпечать сучасним обладнанням, а лікарів навчать ним користуватися», - розповів Валентин Резніченко.

 Акцент зроблений на Дніпропетровську, а також двох найбільших містах області – Кривому Розі та Павлограді, де існує велика відстань між населеними пунктами.

«Наша основна задача – максимально наблизити амбулаторії до людей. В них будуть не лише лікувати, але і займатися профілактикою різних захворювань. Це особливо актуально для хвороб серцево-судинної системи, на жаль, найбільш поширених серед нашого населення», - заявив дніпропетровський губернатор.

Крім амбулаторій, в трьох лікарнях Дніпропетровська, Кривого Рогу та Павлограда з'являться нові відділення екстреної допомоги та діагностики. Їх оснастять сучасним обладнанням. Це дасть можливість 75% мешканців регіону лікувати найбільш гострі захворювання на місцях, без поїздки в обласний медичний центр.

На сьогоднішній день повністю готова необхідна проектно-кошторисна документація по трьом відділенням екстреної допомоги і першим 11 амбулаторіям.


За матеріалами 1kr.ua