(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

У Львові з'явиться приватний пологовий будинок

709939Один з діагностичних медичних центрів планує створити у Львові нове пологове відділення. Сьогодні вже розпочато підготовчі роботи щодо будівлі на вул. Смаль-Стоцького, 15.

Тут планується облаштувати стаціонар клініки і пологове відділення. Іншими словами, у Львові з'явиться приватна лікарня.

Генеральний директор Медичного центру святої Параскеви Тетяна Міхнова зазначила: «Ми плануємо створити стаціонарне відділення на вул. Смаль-Стоцького. Там є три будівлі і старий сад з фонтаном. Цей комплекс був заснований в 1898 році як лікарня для невиліковних хворих. Згодом там розміщувався завод телеграфної апаратури, проте в останні роки будівля не використовувалася і вимагає значного відновлення ».

За її словами, на сьогоднішній день найбільш поширені проблеми пацієнтів - захворювання кровообігу, доброякісні пухлини і хвороби органів травлення. Тому гендиректор медичного центру бачить доцільність відкриття у Львові платного стаціонару.

Будівля на вул. Смаль-Стоцького знаходиться в довгостроковій оренді. Головний архітектор проектів архітектурного офісу «Зелемінь» Наталія Зінчук відзначає, що зараз все знаходиться на стадії передпроектних досліджень.

«Спорудження не експлуатується з 2002 року. Тому зараз ми вивчаємо, наскільки стан будівлі дозволяє змінити її функціональне призначення. Проводиться цілий комплекс робіт, оскільки будівля є історичною. У кращому випадку, об'єкт можна здати в експлуатацію через два роки», - пояснила архітектор.

Зауважимо, за станом на сьогодні у Львові функціонує три пологових будинки - Міський комунальний клінічний пологовий будинок №1 м.Львова, Пологове відділення комунальної 3-ї ГКБ м.Львова та пологове відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Львівський обласний клінічний перинатальний центр знаходиться на тривалій реконструкції.

Джерело: www.zik.ua