(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Уляна Супрун представила нову команду МОЗ України

1472811947 23272 вересня в.о. Міністра охорони здоров'я України представила новопризначених заступників: Павла Ковтонюка, Олександра Лінчевського та Оксану Сивак.  

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України №616-618-р від 31.08.2016 заступниками Міністра охорони здоров'я призначено Павла Ковтонюка та Олександра Лінчевського, заступником Міністра з питань європейської інтеграції Оксану Сивак.

За словами Супрун, для втілення змін, яких вже давно чекає система охорони здоров'я, потрібна єдина команда, яка б діяла пліч-о-пліч. "Прем'єр-міністр, Уряд і Президент підтримують нову команду та нові напрямки роботи. Ми будемо працювати разом та разом брати на себе відповідальність виконати план дій та втілити зміни у сфері охорони здоров'я, які потрібно", – підкреслила в.о. Міністра.

Павло Ковтонюк – заступник з напрямку реформ

Спеціаліст ВООЗ з питань реформи охорони здоров'я, викладач Школи охорони здоров'я НаУКМА. Працював проектним менеджером з реформи охорони здоров'я при Національній раді реформ. Брав участь у розробці Стратегії реформування охорони здоров'я 2015-2020 рр. та Концепції реформи фінансування охорони здоров'я. Навчався в Школі соціальної роботи та в Школі охорони здоров'я при Національному університеті "Києво-Могилянська академія", вивчав економіку охорони здоров'я на спеціальних програмах ВООЗ та Світового банку.

Олександр Лінчевський – заступник з питань медицини та організації медичної допомоги в АТО

Торакальний хірург за фахом. Працював відповідальним хірургом поєднаної травми Київської міської клінічної лікарні № 17. Асистент кафедри торакальної хірургії та пульмонології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Шупика. Медичний директор ініціативи "Захист Патріотів". Член Європейської спілки торакальних хірургів та Європейської спілки хірургів травми та невідкладної хірургії. Випускник Національного медичного університету імені О. О. Богомольця та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Шупика.

Оксана Сивак – заступник з питань громадського здоров'я та євроінтеграції

Консультант ВООЗ. Куратор клінічних досліджень у напрямках онкології, кардіології, ревматології, ендокринології. Лікар акушер-гінеколог в Центрі репродуктивного здоров'я Київської міської клінічної лікарні №1. Координатор громадських медичних проектів в організації "Ініціатива Е+". Співавтор закону про реабілітацію та стратегії розвитку національної служби крові. Випускниця Національного медичного університету імені О. Богомольця.

Джерело: www.moz.gov.ua