(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

В Івано-Франківську відкрили лікувально-діагностичний центр Святого Луки

103 1В Івано-Франківську урочисто відкрили сучасний лікувально-діагностичний центр Святого Луки. На свято завітало багато почесних гостей, серед яких посол Ватикану і делегація з Німеччини, в особі директора БФ «Реновабіс» Альберта Герхата і референта БФ «Реновабіс» Йоахіма Зауера.

За словами головного лікаря лікарні Валентини Казмірук, це перший в Україні лікувально-діагностичний центр, створення якого не передбачало, перш за все, отримання прибутку. Але для покриття витрат на заробітну плату медичним працівникам та обстеження пільгових категорій населення в центрі будуть надавати платні послуги.

- Ми провели моніторинг вартості надання аналогічних послуг у приватних діагностичних центрах міста Івано-Франківська перед тим, як визначали наші ціни, - розповіла Валентина Казмірук. - І я можу вас запевнити, що ціни для наших пацієнтів є найнижчими в порівнянні з встановленими в інших закладах такого рівня.

Варто зазначити, що робота по створенню закладу проводилася протягом двох років. За цей час підготували приміщення, придбали обладнання, підібрали персонал.

За матеріалами "Бліц-Інфо"