(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

В Україні відкрився третій приватний пологовий будинок


3 частный роддомЗа оцінками експертів, інвестиції у відкриття приватного пологового будинку МЦ Adonis склали 2500000 євро

  У селищі Бузова (Києво-Святошинський район Київської області) відкрилося акушерське відділення медичного центру Adonis (ТОВ "Лікувально-профілактичний центр" Адоніс плюс "). Зазначене відділення стало третім приватним пологовим будинком в Україні після клінік" Ісіда "(Київ) і" Генезис Дніпро "(Дніпропетровськ).

  "Ідея відкриття пологового будинку виникла практично відразу після запуску два роки тому медичного центру Adonis Family (розташовується на Осокорках у Києві), який надає повний комплекс діагностичних і лікувальних послуг для всіх членів сім'ї від народження і до похилого віку", - говорить засновник медичного центру Адоніс доктор медичних наук Ольга Гиріна.

  Як відзначають в клініці, близько 70% пацієнтів Adonis Family становлять жінки дітородного віку. "Ідея інвестувати у відкриття пологового будинку виникла із запитів наших пацієнтів, які у нас спостерігалися Максимальну частину ми плануємо." Закривати "своїми пацієнтами", - пояснює завідувач гінекологічним відділенням клініки кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Олександр Попков.

  Клініка працюватиме в середньому ціновому сегменті. За словами директора з продажу клініки Оксани Гусєвої, вартість послуг пологового будинку сформована на основі вивчення витрат, які несуть породіллі в державних пологових будинках. "Не секрет, що в кожному державному пологовому будинку є благодійний внесок, є перелік того, що вагітна повинна купити, а також" подяку "лікарям", - пояснює вона. Вартість пологів в МЦ Adonis - від 39 тис. грн (. від 30 тис грн за умови спостереження вагітності в МЦ; залежить від вибору палати, одноплодной / багатоплідної вагітності, природних пологів або кесаревого розтину і т.д.). Для порівняння, вартість пологів в клініці "Ісіда" починається з 60 тис. грн (від 46 тис. грн за умови спостереження вагітність в МЦ).

  Розмір інвестицій у відкриття приватного пологового будинку в МЦ Adonis не розкривають. Відомо, що в акушерському відділенні буде 20 ліжок. Як зазначав раніше в коментарі "ТОП-100. Найбільші медичні компанії України" Віктор Козін, генеральний директор клініки "Ісіда", інвестиційні витрати на одне ліжко приватного пологового будинку складають 120 тис. євро. Таким чином, можна припустити, що пологовий будинок обійшовся МЦ Adonis в суму близько 2,5 млн євро.

  За словами Оксани Гусєвої, в пологовому будинку зможуть народжувати не тільки українці, а й іноземні громадяни, які спеціально приїжджають в Україну для отримання медичних послуг (зокрема, послуг репродуктивної медицини), а також іноземні громадяни, що проживають в країні.

  В даний час медичний центр Adonis складається з поліклінічного центру (м. "Лівобережна", Київ), Центру здоров'я сім'ї Adonis Family (м. "Осокорки", Київ) та акушерського відділення (сел. Бузова, Київська область). Таким чином, МЦ Adonis став першою приватною клінікою України повного циклу медичних послуг для всієї родини (повний цикл послуг жіночого здоров'я, включаючи акушерське відділення, педіатрія від 0 до 18 років і центр здоров'я сім'ї).

Джерело: Delo.ua