(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Відкриття нового пологового будинку у Києві

Leleka newsНарешті офіційно оголошено про відкриття нового приватного пологового будинку в Києві! У листопаді 2016 року свої двері відкриває пологовий будинок «ЛЕЛЕКА», найсучасніший, інноваційний та безпечний пологовий будинок в Україні.

Для компанії «МедЕксперт» даний проект є значущим, тому що компанія «МедЕксперт» виконувала і виконує багато робіт для пологового будинку:

• Аналіз ринку акушерських послуг;

• Соціологічні опитування породіль Києва;

• Підготовка презентацій для потенційних кредиторів та інвесторів;

• Розробка бізнес-плану, в том числі фінансове моделювання проекту;

• Проектування комп’ютерної інфраструктури пологового будинку;

• Впровадження медичної інформаційної системи «Доктор Елекс»;

• Впровадження системи захисту новонароджених від компанії «Centrak».

Місце розташування Пологового Будинку «Лелека» - Пуща Водиця.

Об’єм інвестицій у проект склав 17 млн. доларів, у тому числі на закупівлю медичного обладнання витрачено 5 млн. доларів. За рахунок позик українських банків було покрито 50% інвестицій.

Пологовий будинок готовий приймати до 2 500 пологів на рік.

При створенні проекту та концепції пологового будинку «ЛЕЛЕКА» був використаний найкращий світовий досвід подібних закладів і розуміння необхідності впровадження потужної медицини.

На 8300 м² знаходиться акушерське відділення, відділення патології вагітності, хірургічне відділення, амбулаторне відділення з нагляду за вагітністю, реанімація для новонароджених, ресторан та господарські приміщення.

Задача пологового будинку «ЛЕЛЕКА» бути найкращим прикладом медичної установи в Україні та мати високий ступінь довіри, надаючи якісну медичну допомогу, безпеку та виключний сервіс. У майбутньому пологовий будинок «ЛЕЛЕКА» має стати базою для навчання лікарів з усієї України.

Для розвитку і впровадження поставлених задач до роботи залучені провідні спеціалісти в області акушерства, гінекології, неонатології з багатолітнім досвідом роботи. Більшість спеціалістів мають науковий ступінь і вищу кваліфікаційну категорію.

Усі відділення пологового будинку «ЛЕЛЕКА» обладнані сучасною, інноваційною, безпечною і точною апаратурою. Частина обладнання вперше завезена в Україну.

Усі пологові зали обладнані сучасними фетальними моніторами, котрі дозволяють контролювати стан плоду як під час вагітності, так і безпосередньо перед початком і під час пологів. У пологовому будинку «ЛЕЛЕКА» фетальні монітори об’єднані в централізовану систему, завдяки якій акушер-гінеколог, навіть не знаходячись поряд з вагітною жінкою, може постійно дистанційно отримувати інформацію про стан плоду і приймати важливі рішення відносно подальшої тактики.

Буде запущено електронну систему захисту дітей. При спробі несанкціоновано винести дитину з пологового будинку спрацює сигналізація та пристрій блокування дверей. Усім мамам буде запропоновано спеціальний браслет, котрий міцно «пов’язує» матір і дитину.

Акушерське відділення пологового будинку розраховано на 15 палат «стандарт», 8 палат «люкс» і 7 палат «VIP».

Кожна палата у пологовому будинку «ЛЕЛЕКА» обладнана системою виклику персоналу, у відповідності до європейських стандартів, яка дозволяє швидко отримати необхідну допомогу і відстежувати якість роботи медичного персоналу. У деяких розвинутих країнах присутність даної системи є не тільки бажаною, а і обов’язковою складовою будь-якої медичної установи.

Вперше буде запропоновано сегмент «VIP» в акушерських послугах на території України. Але, незалежно від вибору пакета, усі пацієнти пологового будинку «ЛЕЛЕКА» будуть отримувати однаковий якісний рівень медичної допомоги.

Пологовий будинок «ЛЕЛЕКА» відповідає усім сучасним міжнародним вимогам для закладів такого типу.

Інфраструктура включає у себе:

- власний ресторан, кухня якого оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє готувати якісну дієтичну їжу для усіх, хто знаходиться у стаціонарі, їх гостей та співробітників;

- зал для урочистої виписки новонароджених;

- зручну парковку з можливістю підзарядки електромобілів;

- WI-FI на усій території;

- паркову зону;

- палати з комфортним перебуванням, максимально наближеним до домашніх умов.

Також найближчим часом заплановано відкриття пансіонату для вагітних.