(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Відкриття Українського Центру Томотерапії

томо17 червня 2015 відбудеться урочисте відкриття Українського Центру Томотерапії.

УЦТ - приватна онкологічна клініка на території Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру. Підготовчі роботи тривали менше 1 року. У проектуванні і будівництві клініки брали участь кращі онкологи, радіологи, медичні фізики та інженери з більш ніж 10 країн, таких як США, Німеччина, Іспанія, Грузія, Польща, Словаччина, Японія, Швеція. Позаду тисячі кілометрів доріг і десятки тисяч годин напруженої роботи, навчання і стажування. З відкриттям Українського Центру Томотерапии Кіровоград став в один ряд з кращими світовими центрами онкологічної допомоги більш ніж в 30 країнах на всіх континентах, де використовується метод TomoTherapy.

В урочистостях з нагоди відкриття візьмуть участь Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі, народні депутати України, представники Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, представники МОЗ України, представники місцевої Ради, керівництво Кіровоградської області, провідні медики країни, керівники кращих медичних установ, представники соціально-орієнтованого бізнесу, благодійних організацій, журналісти й іноземні гості.
У програмі заходу заплановано проведення Круглого столу «Європейська модель розвитку медицини в Україні».
Учасники:
• Олександр Квіташвілі, Міністр охорони здоров'я України.
• Костянтин Яринич, депутат ВРУ, Комітет з питань охорони здоров'я.
• Костянтин Гаєвський, ініціатор проекту «УЦТ».
• Мія Сихарулідзе, головний лікар, директор «УЦТ».
• Олена Колесник, директор НДІ «Національний Інститут Раку».
• а також іноземні гості: представники європейських онкологічних клінік, компаній-виробників діагностичного та радіотерапевтичного обладнання.

По матеріалам сайту www.tomocenter.com.ua