(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Власник мережі клінік Into-Sana американський інвестфонд Siguler Guff&Company придбав медичну компанію "Медісвіт"

1301 132352Власник великої приватної клініки Into-Sana (Одеса) американський інвестиційний фонд Siguler Guff&Company купив компанію "Медісвіт" (Київ).

  Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у фонді, таким чином, відтепер Into-Sana буде представлена не тільки в Одеському регіоні, але і у Києві.

  Нині у столиці працюють два медичних центру "Медисвита", надають амбулаторні медичні послуги для дорослих і дітей. Вони розташовані на лівобережній частині міста. У 2016 році компанія планує відкрити медцентр на правобережній частині.

  В подальшому планується відкриття філій в інших містах-мільйонниках України.

  Керівництво компанії має намір об'єднати роботу київських і одеських центрів, централізувати управлінські функції, забезпечити наступність у наданні медичної допомоги для пацієнтів незалежно від місця їх обігу.

  "Рішення придбати "Медісвіт" пов'язано з розширенням та відкриттям клінік в Києві. Увійшовши в групу Into-Sana, "Медісвіт" отримає додаткові інвестиції, нове обладнання, зможе застосовувати в діагностиці та лікуванні новітні медичні технології", - відзначають в компанії.

  Сума угоди не розголошується.

  Генеральним директором Into-Sana призначена Галина Усенко, раніше очолювала мережа "Медісвіт".

  Into-Sana - найбільша приватна медична компанія в Україні, працює більше 20 років. Має мережу власних діагностичних центрів, лабораторією, службою швидкої допомоги, двома медичними центрами, в одному з яких знаходиться найбільший приватний стаціонар в країні.

  Into-Sana надає послуги медичного страхування для приватних та корпоративних клієнтів.

  До теперішнього часу компанія була представлена в Одесі та Одеській області.

  У мережу "Медісвіт" входять два медичних центри в Києві. Завдяки наявності власного сучасного діагностичного обладнання вони працюють за принципом "єдиної двері". В одній клініці пацієнти можуть отримати консультації лікарів за 16 напрямами, включаючи педіатрію. Тут же - рентген, УЗД, ендоскопія, ЕКГ, лабораторні дослідження. Тобто, бажаючі можуть пройти комплексне обстеження.

  Як повідомлялося, Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив кіпрській Troaks Investments Limited, яка є засновником одеської клініки "Медикап", придбати кіпрську CerafiumHoldings Limited, яка є засновником мережі медичних центрів "Медісвіт". Troaks Investments Limited і суб'єкти господарювання-нерезиденти України утворюють інвестиційну групу SigulerGuff, яка здійснює прямі інвестиції в статутні капітали суб'єктів господарювання країн б.СРСР, пов'язаних з технологіями та інноваціями.

  Чистий дохід ТОВ "Медичний центр "Медикап" (Одеса), засновником якого є Troaks Investments Limited, в 2014 році склав 65,596 млн грн, у першому півріччі 2015 року – 92,527 млн грн.

  Кінцевими бенефіціарами "Медикап" виступають громадяни США Ендрю Гаффі, Джордж Сигулар, Дональд Спенсер і Кеннет Бернс.

  Чистий дохід ТОВ "Медичні центри "Медісвіт" (Київ) в 2014 році склав 37,3 млн грн, у першому півріччі 2015 року – 18,863 млн грн.

  Кінцевим бенефіціаром "Медисвита" виступає Іван Грінцов.

  Фонд приватних прямих інвестицій Russia Partners, "дочка" американської багатопрофільної компанії Siguler Guff&Company, придбала групу компаній Into-Sana (Одеса) - великого регіонального постачальника медичних і страхових послуг, у 2012 році. На момент угоди, і в даний час група надавала послуги "швидкої допомоги", стаціонарного та амбулаторного лікування, в тому числі педіатричного, діагностики, сімейної медицини, послуги медичного страхування.

 

Джерело: Інтерфакс Україна