(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Новини компанії

Nadiya OdessaВідкриття Клініки Репродуктивної Медицини "Надія-Одеса"

Kraina ZdorovjaВпровадження МІС "Доктор Елекс" в МЦ "Країна Здоров`я"

med 1Сьогодні команда із впровадження медичних систем "МедЕксперта" відвідала навчальний захід для партнерів МІС "Доктор Елекс" у Львові.

 

 

slayd 1 Аналітики компанії «МедЕксперт» завершили дослідження серед населення м. Київ направлене на визначення особливостей попиту і потреб потенційних пацієнток медичних закладів, які надають акушерські послуги, важливості факторів, які впливають на вибір медичної установи, а також готовності населення рекомендувати медичні центри та оплачувати їх послуги.

 

 

Viadimir LimanetsВолодимир Лиманець: “Медицина покликана покращувати тривалість та якість життя пацієнтів, моя ж робота – сприяти оптимізації надання медичних послуг”

 

 

Reform 1Он-лайн опитування на тему: «Ставлення населення до проекту реформи охорони здоров'я в Україні»

 

Brand 2017Знання локального ринку – основа Вашого успішного бізнесу!

 

bossВадим Зукін: “Сучасна лікарня – це комбінація десятків відділень із зовсім різним способом мислення та підходами до організації робочого процесу, які цілком реально могли б бути окремими бізнесами”

Одесса брендыСпеціалісти компанії «МедЕксперт» провели опитування населення м. Одеса: впізнаваність брендів, визначення основних факторів, які впливають на вибір медичного закладу.

ЛьвівЗнання локального ринку – основа Вашого успішного бізнесу! 

брендиАналітики компанії «МедЕксперт» завершили дослідження серед населення м. Київ направлене на визначення рівня впізнаваності брендів приватних медичних закладів та лабораторій, важливості факторів, які впливають на вибір медичної установи, а також готовності населення рекомендувати медичні центри та оплачувати їх послуги 

New Year 2017 1 324x217 саша2016-й – одинадцятий рік життя та діяльності компанії «МедЕксперт», ще один рік роботи колективу на користь розвитку медичної сфери України.

1 thumb«Медичний заклад: від ідеї до запуску»: підсумки II-ї Щорічної Міжнародної конференції, присвяченої процесу створення медичного закладу.

Головний баннер 5 обрізанаДо Вашої уваги - досвід українських та іноземених топ-менеджерів у сфері відкриття і розширення медичних закладів та лабораторій в Україні та Європі. 

акушерАналіз включає в себе огляд ринку в загальних рисах, інформацію щодо загального розвитку ринку медичних послуг в місті, характеристику пропозиції за напрямами (опис діяльності основних гравців, оцінку потужності, цінову політику). Окрім цього, надані результати соціологічного опитування жінок м. Києва, проведеного в липні 2016 р., для визначення особливостей попиту і потреб потенційних пацієнток. 

Опрос женщин1Дослідження проводилося за допомогою методу соціологічного опитування і результати включають в себе визначені особливості здійснення покупок товарів, пов’язаних з вагітністю та дітьми до 3-х років, досвід користування послугами Інтернет-магазинів, які спеціалізуються на даних групах товарів, а також оцінку досвіду збору необхідних товарів для пологового будинку та для догляду за дитиною. 

Понеділок, 08 серпня 2016 15:18

Запуск нового проекту в м. Одеса

68619 800x600 odessaШановні колеги!

З 12 вересня 2016 року компанія «МедЕксперт» планує запуск нового проекту в м. Одеса. Дослідження спрямоване на вивчення рівня задоволеності послугами в сфері медицини, впізнаваності брендів, основних факторів, які впливають на вибір медичного закладу одеситами, а також основних джерел реклами медичної установи, які частіше за інші запам’ятовуються мешканцям міста. 

464Аналітики компанії «МедЕксперт» завершили комплексне дослідження ринку приватних медичних послуг у м. Харків, яке включає кабінетне дослідження та соціологічне опитування – характеристику галузі з різних сторін. 

Шановні колеги!

Бажаємо поділитись з Вами приємною новиною для компанії "МедЕксперт".

mbf fb 2Директор компанії «МедЕксперт», Олена Лепешина, виступить з доповіддю на тему «Бізнес-планування медичних установ», під час Medical Business Forum, що відбудеться 15-16 липня 2016 року. 

Шановні колеги! 

Колектив компанії «МедЕксперт» щиро вітає Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

PresentДоповідь було презентовано у рамках Міжнародного Симпозіуму "Репродуктивна Медицина в Україні - 25 років успіху" 27 травня 2016 року.

Исследование рынка частных медицинских услуг г.КиевАналітики компанії «МедЕксперт» завершили комплексне дослідження ринку приватних медичних послуг м. Київ.  

SAV 4122 главная18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління». Конференція є щорічним заходом і успішно проходить цього року вже вп’яте. Конференція «Медичний заклад: організація та управління» є своєрідним майданчиком для спілкування й обміну досвідом для власників, менеджерів, головних лікарів медичних закладів різних форм власності та абсолютно різних напрямків: це і загальна медицина, і спеціалізовані медичні заклади, і діагностичний та лабораторний сегменти.

Таємний пацієнтВ новому 2016-му році компанія «МедЕксперт» пропонує медичним центрам взяти участь у проекті «Таємний пацієнт».

 lvov1 березня 2016 року компанія «МедЕксперт» планує запуск нового дослідження. Дані дослідження спрямовані на виявлення рівня впізнаваності брендів на ринку приватних медичних закладів м. Львів, а також факторів, які впливають на вибір мешканцями міста медичного закладу.

novost18 березня 2016 року в Києві відбудеться 5-та Щорічна конференція «Медичний заклад: організація та управління»

20152015-й – десятий рік життя компанії «МедЕксперт». Ми провели цей рік досить активно і маємо надію, що внесли певну роль в розвиток сфери охорони здоров’я в Україні.

Основні результати діяльності компанії «МедЕксперт» у 2015-му році:

лаб 2015 укрСпеціалісти компанії «МедЕксперт» завершили дослідження ринку лабораторних послуг в Україні

brand 2015Спеціалісти компанії «МедЕксперт» провели опитування населення м. Київ: дослідження впізнаваності брендів приватних медичних центрів та лабораторій, важливості факторів, які впливають на вибір медичної установи, а також готовності населення сплачувати за медичні послуги

IMG 4108

«Медичний заклад: від ідеї до запуску»: підсумки міжнародної конференції, присвяченої процесу створення медичного закладу

conf 2015   Шановні колеги, пропонуємо ознайомитися з програмою  Конференції «Медичний заклад: від ідеї до запуску», що відбудеться 13 листопада 2015 року.

conf 2015Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь в Конференції «Медичний заклад: від ідеї до запуску», що відбудеться 13 листопада 2015 року.

Лекція практикумДиректор компанії «МедЕксперт» Олена Лепешина виступила із доповіддю на тему: «"Чорні діри" в діяльності медичного закладу. Про користь профілактики» на лекції-практикумі "Правові та організаційні аспекти діяльності закладів охорони здоров'я", організатором якої виступило "Юридичне Бюро Олени Бабич".

IMG 20151001 170546Компанія "МедЕксперт" прийняла участь у міжнародній виставці "охорона Здоров'я 2015".

Виставка Охорона здоровяКомпанія "МедЕксперт" візьме участь у виставці "Охорона Здоров'я 2015", яка відбудеться з 30 вересня по 2 жовтня 2015 року.

Одеса 2015 укрКонсультанти компанії «МедЕксперт» завершили дослідження ринку медичних послуг м. Одеси

brandШановні колеги!

21 вересня 2015 року компанія «МедЕксперт» планує запуск нової хвилі досліджень, які проводяться з 2012 року. Дані дослідження спрямовані на виявлення рівня впізнаваності бренді на ринку приватних медичних закладів м. Києва, а також готовності населення оплачувати медичні послуги.

Львів комплексне дослідженняСпеціалісти компанії «МедЕксперт» завершили Комплексне дослідження ринку медичних послуг м. Львів.

генетичне дослідження 2015Спеціалісти компанії «МедЕксперт» завершили дослідження зацікавленості населення у проведенні комплексного генетичного дослідження в м. Київ

Банер Одесса 2015

Спеціалісти компанії "МедЕксперт" завершили дослідження рівня відвідуваності приватних медичних закладів, впізнаваності брендів та задоволеності населення рівнем медичних послуг в м. Одеса.

Середа, 01 липня 2015 09:51

Гарячий липень!

ФБ рисунок 2Шановні клієнти та партнери! У Вас є гарна можливість заощадити на впровадженні медичної інформаційної системи (МІС). Подайте заявку на презентацію МІС з 1 липня до 1 серпня і ми зафіксуємо для Вас пропозицію, від якої Ви не зможете відмовитися. Подробиці за телефоном (044) 581-11-33

поздравление

Шановні колеги, Компанія "МедЕксперт" щиро вітає Вас зі святом медичного працівника!
Міцного Здоровя, Миру та Любові.

rroШановні колеги!

Нагадуємо Вам, що 1 липня наближається! Якщо Вам потрібна консультація з приводу підключення фіскального реєстратора до Вашої медичної інформаційної системи, наші консультанти завжди готові до спілкування!

lepeshynaДиректор компанії «МедЕксперт» Олена Лепешина виступила із доповіддю на тему: «Неотриманні доходи чи фактичні втрати» на 5-му Спеціалізованому форумі «Приватна медицина в Україні – 2015», що проходив у м. Одеса 10-11 червня.

goncharovaПроаналізувавши показники сайту та побажання Замовника залишити сайт тільки українською мовою, ми обрали стратегію просування – оновлення вмісту сайту, а також запуск контекстної реклами Google Adwors.

УАРМПредставник компанії «МедЕксперт» керівник відділу впровадження Володимир Лиманець продемонструє переваги медичних інформаційних систем, впровадженням яких займається компанія «МедЕксперт», на X симпозіумі Української Асоціації Репродуктивної Медицини«Теорія та практика репродукції людини» 28-30 травня 2015 року в м.Одеса.

розділ 4 Логіка побудовиСпеціалісти компанії "МедЕксперт" розробили нову пропозицію для медичних центрів з розроблення та впровадження управлінської звітності в медичні заклади

odessa-2015Шановні колеги!

З 25 травня 2015 року компанія «МедЕксперт» планує запуск нового проекту в м. Одеса. Дослідження спрямоване на вивчення рівня задоволеності послугами в секторі приватної медицини та основних факторів, які впливають на вибір медичного закладу одеситами.

image 116 квітня 2015 р. заступник директора компанії «МедЕксперт» Вадим Зукін виступив на конференції «Приватна медицина: реалії практики» у Києві із доповіддю на тему «Особливості підготовки бізнес-планів для медичних закладів».

топ 100Фахівці компанії "МедЕксперт" виступили одними з експертів при підготовці цього випуску.

10344810 840394069355713 3894156957140534360 n26-27 березня 2015 року відбулася 4-та щорічна конференція «Медичний заклад: організація та управління», організована спільно компанією «МедЕксперт» і Юридичним бюро Олени Бабич.

доклад Ани Ениной26 березня 2015 р. відбувся IV Український форум операторів ринку медичних виробів.

ПРЕВЕНТКЛИНИКАСпеціалісти компанії "МедЕксперт" завершили впровадження МІС "Доктор Елекс" в "ПРЕВЕНТ КЛІНІЦІ".

Новина львівСпеціалісти компанії "МедЕксперт" провели дослідження рівня відвідуваності приватних медичних установ та задоволеності населення рівнем медичних послуг в м. Львові.

Cloud-DE31«Доктор Елекс» пропонує своїм клієнтам нові можливості для розвитку бізнесу із хмарними технологіями від Microsoft Azure.

Рис ЕКЗКонсультанти компанії «МедЕксперт» розробили бізнес-план для клініки репродуктивної медицини з аутсорсингом послуг лабораторій в Україні.

33Директор компанії "МедЕксперт" Олена Лепешина виступила з доповіддю на конференції "Управління прибутковістю приватних медичних центрів", яка пройшла в Києві 26 лютого 2015 р.

РентгениКонсультанти компанії «МедЕксперт» завершили дослідження ринку рентгенівських апаратів в Україні

medconference-logo          26-27 березня 2015 року у Києві відбудеться IV Щорічна Конференція «Медичний заклад : організація та управління» .

ЕБРРКомпанія МедЕксперт успішно пройшла етап пре-кваліфікації за програмою Групи підтримки малого бізнесу в Україні, за яким Європейський Банк Реконструкції та Розвитку в Україні надає гранти малим і середнім підприємствам.

НБРЗа результатами Національного Бізнес Рейтингу компанія «МедЕксперт» займає 22-е і 23-е місце за показниками фінансово-господарської діяльності компаній.

ІСО Фахівці компанії «МедЕксперт» відвідали науково-практичну конференцію «Впровадження та сертифікація системи управління якістю згідно ISO 9001/ДСТУ/ISO 9001 в медичних установах - підвищення ефективності менеджменту в умовах модернізації охорони здоров'я», яка відбулася 12.12.2014 р.

П'ятниця, 12 грудня 2014 00:00

Відвідування госпіталів в Ізраїлі

ИзраильСпівробітники компанії «МедЕксперт» відвідали ряд госпіталів в Ізраїлі з метою вивчення операційних процесів зарубіжних медичних центрів.

Happy-new-miniСкористайтеся цікавими пропозиціями до Нового року від компанії "МедЕксперт"

 

Depositphotos 1462801 SШановні колеги!

З 1 лютого 2015 року компанія «МедЕксперт» планує запуск нового проекту м. Львів. Дослідження спрямоване на вивчення рівня відвідуваності приватних медичних установ і задоволеність населення рівнем медичних послуг м. Львів

БезымянныйШановні колеги!

З 22 січня 2015 року компанія «МедЕксперт» запускає новий проект, спрямований на вивчення впізнаваності брендів мереж приватних  аптек р. в Києві.

8db443c8f5663cb477de004542b3b838

Консультанти компанії «МедЕксперт» завершили дослідження ринку медичного обладнання за напрямом портативної телеметричної ЕКГ-діагностики в Україні

17Співробітники компанії «МедЕксперт» ознайомилися з  особливостями операційних процесів бельгійського госпіталю «Jan Yperman»

44Співробітники компанії «Медексперт» ознайомилися з  останніми технологічними рішеннями для медицини на медичній виставці в Дюссельдорфі.

НовостьКонсультанти компанії «МедЕксперт» завершили дослідження ринку апаратів для мамографії в Україні. В ході аналізу було проведено кабінетне дослідження.

Logo MedITEXКомпанія "МедЕксперт" у співпраці з компанією розробником "Critex" з травня 2014 року стала представником в Україні медичної інформаційної системи для клінік IVF "Meditex".

vistavkaСпівробітники компанії «МедЕксперт» взяли участь у конференції «Приватна медицина в Україні - 2014», проведеної у Львові 9-10 жовтня 2014 року.

П'ятниця, 17 жовтня 2014 00:00

Початок співпраці з CallWay Ukraine

CallWay-LogoПочаток співпраці з CallWay Ukraine
Компанія МедЕксперт почала співпрацювати з провідним постачальником цільових програмних рішень для побудови контактних центрів телефонії на території України - компанією CallWay Ukraine.

file1380811147Консультанти компанії "МедЕксперт" завершили звіт по дослідженню впізнаваності брендів приватних медичних установ р. в Києві. В ході аналізу було проведено соціологічне опитування  населення міста Києва.

VENA3Представники компанії "МедЕксперт" взяли участь у щорічній європейській конференції "Управління менеджментом охорони здоров'я" у Відні 9-10 жовтня 2014 року.

123Олена Лепешина, директор компанії «МедЕксперт» (консалтинг для медицини, медичні інформаційні системи)

vystavka-team-miniКомпанія "МедЕксперт" прийняла участь у міжнародній виставці "охорона Здоров'я 2014".

i666Консультанти компанії «МедЕксперт» завершили проект про приватну медицину в Україні.

pablic-healthКомпанія "МедЕксперт" візьме участь у виставці "охорона Здоров'я 2014", яка відбудеться з 30 вересня по 2 жовтня 2014р. Запрошуємо Вас відвідати наш стенд №M-9 і більш детально ознайомитися з послугами, які ми надаємо.

logo ruВи гарантовано отримаєте сертифікат на знижку 10% на впровадження системи "Доктор Елекс" якщо зареєструєтеся на презентацію до 31.08.14г.

siteФахівці інтернет відділу компанії "МедЕксперт" раді запропонувати послугу створення медичного сайту або оновлення застарілого!

brand2Новый проект, спрямований на виявлення рівня впізнанності брендів
7 вересня 2014 року компанія «МедЕксперт» запускає новий проект, спрямований на виявлення рівня впізнанності брендів, слоганів і логотипів приватних клінік р. Києва.

дртКонсультанти компанії «МедЕксперт» вивчили ринок ВРТ та основних учасників ринку медичних витратних матеріалів для ВРТ-клінік в Україні.

public30 вересня 2014р. - 2 жовтня 2014р. компанія МедЕксперт візьме участь у 23-й міжнародній виставці "охорона Здоров'я". Наші фахівці представлять основні напрямки компанії:
- Консалтингові рішення для медицини, включаючи приклади останніх досліджень;
- Медичні інформаційні системи для медичних установ: "Доктор Елекс", "Емсімед", "Медітекс".

newsКонсультанти компанії «МедЕксперт» завершили звіт по дослідженню  переваг у користуванні медичними сайтами. В ході проекту було проведено соціологічне опитування серед жителів м. Києва та аналіз отриманої інформації.

portКонсультанты компанії «МедЕксперт» завершили двомісячний проект по дослідженню ринку портативних апаратів для діагностики. В ході проекту клієнту був наданий детальний огляд ринку і було проведено соціологічне опитування населення Києва.

Вівторок, 17 червня 2014 00:00

Участь у з'їзді ESHRE

30 yearsПредставник компанії «МедЕксперт» буде представляти програмне забезпечення для клінік IVF «Meditex» на щорічному з'їзді Європейського Товариства Репродукції Людини 29 червня-2 липня 2014 року в Мюнхені. Щоб домовитися про зустріч заздалегідь, просимо звертатися до нас за телефоном +380 44 581 11 33 або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logoПредставник компанії «МедЕксперт» Володимир Лиманець продемонструє переваги програмного забезпечення для клінік IVF «Meditex» на щорічній конференції Української Асоціації Репродуктивної Медицини 20-22 червня 2014р.

П'ятниця, 18 квітня 2014 00:00

Зниження цін

snizhenieРаді повідомити, що у зв'язку з переходом на помодульную схему формування вартості ліцензій медичної інформаційної системи "Емсімед", у вас з'явилася можливість придбати програму для вашого медичного закладу, за ціною  значно нижчою ніж  колишня вартість!

Деталі можна дізнатися за номером телефону:(044)581-11-33

fragmentШановні колеги!

Тепер у Вас є можливість, не купуючи ціле дослідження, придбати тільки ті розділи, які Вас зацікавили.

П'ятниця, 18 квітня 2014 00:00

Знижки на дослідження

skidkaШановні колеги!
Звертаємо Вашу увагу на те, що тепер Ви можете придбати дослідження компанії МедЕксперт, які були написані за грудень 2012 року, зі знижкою 40%.