(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Чому ми рекомендуємо Myrian?

Так, що ж приховано за таким незрозумілим на перший погляд назвою, як Myrian?

Ми відповімо, що Myrian - це мультимодальна станція обробки зображень, для створення 3D - реконструкцій і волюметрії.

Чому ми рекомендуємо Myrian?

Так, що ж приховано за таким незрозумілим на перший погляд назвою, як Myrian?

Ми відповімо, що Myrian - це мультимодальна станція обробки зображень, для створення 3D - реконструкцій і волюметрії.

«А ну тепер ясно, - це аналог тієї станції, яка йшла з нашим апаратом КТ або МРТ, а може бути, така ж, як та програма для перегляду картинок, яку нам встановив наш системний інженер». І в більшості випадків ви будете праві, але не тому, що це дійсно так, а тому, що, не володіючи достатньою кількістю інформації про систему, інших варіантів не знаходите. Ось ми й вирішили розповісти, чим же станція Myrian відрізняється від основних конкурентів. Правда, з точки зору етичної коректності, з вашого дозволу, ми не будемо їх називати.

Якщо взяти за основу, що базові функції необхідні для щоденної «рутинної роботи, є у всіх системах, то мова піде саме про конкурентні відмінності.

Одним з головних конкурентних відмінностей системи Myrian, є співвідношення ціна-якість. З дійснено ідентичним функціоналом, вартість системи, і тут хочеться підкреслити, що саме системи, а не функціоналом «вьюєра», значно нижча, ніж у найближчих конкурентів.

Гнучкий набір функціональних особливостей, дозволяє вибрати саме ті функції, які будуть використовуватися доктором в його роботі і не платити за велику кількість функцій, які ніколи не будуть використані.

Також у Myrian немає прив'язки до спеціалізованого апаратного забезпечення, або іншими словами, з цією системою не потрібно думати про покупку дорогого комп'ютера або в разі поломки, якоїсь з його частин, витрачати значні суми на придбання нових деталей, а також час на їх доставку. Myrian працює на стандартних стаціонарних комп'ютерах або ноутбуках, які представлені на нашому ринку, без прив'язки до конкретних комплектуючих. Що зводить вартість і час їх заміни до мінімуму.

Можливість налаштування інтерфейсу програми, також дуже важлива. Адже у кожного доктора вони можуть бути індивідуальні, і від того, наскільки їй буде зручно користуватися певними інструментами в системі на пряму залежить його швидкість роботи і кількість пацієнтів, яких він може прийняти в майбутньому.

Не варто забувати і про локалізацію, адже Myrian єдина система для обробки зображень, представлена на українському ринку, яка перекладена на російську мову.

Одним з найважливіших переваг Myrian є різні спеціалізовані модулі для: легень, легеневих вузликів, товстого кишечнику, судин, ортопедії, кардіології, онкології, головного мозку. Особливою гордістю розробників є унікальний модуль для планування операцій на печінці.
Сподіваюся, що ми хоч трохи прояснили питання унікальності системи Myrian і її переваг. У будь-якому випадку рішення про те, щоб зупинити свій вибір на ній, залишається за вами.

02.11.2011                                                                                                                                        

Володимир  Лиманець

Керівник відділу впровадження компанії «МедЕксперт»    

(*обов'язкове поле для заповнення)