(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Компанія «МедЕксперт» є дистриб’ютором програмного забезпечення «Myrian» в Україні, розробником якого є французька компанія «Intrasence» - провідний виробник програмного забезпечення для обробки та діагностики зображень, отриманих в результаті медичних досліджень.

«Myrian» - це робоча станція для КТ та МРТ.

На сьогоднішній день кількість впроваджень ПЗ «Myrian» складає близько 400 систем по всьому світу. Компанія «Intrasence» включає побажання клієнтів щодо функціоналу в наступні свої версії (на рік їх близько 3-х) і, зокрема, завдяки цьому система стрімко і всесторонньо розвивається та вдосконалюється.

Програмне забезпечення «Myrian»  максимально адаптоване для потреб фахівця в діагностиці та плануванні операцій, що вирізняє її від подібних систем і від чого, як наслідок, виграє кінцевий споживач.

Починаючи з лютого 2011 р. компанія «МедЕксперт» активно знайомить з системою «Myrian» радіологів України, а також фахівців, які мають пряме чи опосередковане відношення до радіології та діагностики. Так, на сьогоднішній день нашими спеціалістами були проведені презентації в медичних центрах та приватних кабінетах таких міст як Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Донецьк, Харків, Київ, Житомир, Львів, Рівне, Ужгород. Фахівці в галузі радіології відзначають високу якість програмного забезпечення, а також знаходять для власної роботи багато корисних функцій в різних модулях системи, яких не мають або мають нижчої якості у консолях свого обладнання чи станціях постобробки.

ПЗ «Myrian» дає багатий функціонал для роботи з медичними зображеннями. Обґрунтування функціональних переваг системи  від інших має зробити кожен фахівець та керівництво окремо для свого закладу залежно від особливостей роботи і задач радіологічного відділення.

Систему «Myrian» можна використовувати в таких напрямках діагностики як комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ПЕТ, рентгенологія, УЗД тощо.

Загалом,слід відзначити наступні переваги й особливості, які надає система робоча станція Myrian:
Висока швидкість обробки досліджень та автоматизація, зокрема за допомогою додаткових модулів, які надають можливість автоматичної та напівавтоматичної (за одним кліком мишки) сегментації різних ділянок дослідження, таких як легенів, дихальних шляхів, легеневих вузликів, судин(аорта, сонні артерії, судини печінки, мозку), товстої кишки, кісток, вражених тканин різних органів і багатьох інших.

Якість обробки досліджень. В системі використовуються складні алгоритми обробки зображення, які вдосконалюються вже на протязі 7 років, та які забезпечують на сьогодні надзвичайно високу якість обробки. Цей факт підтверджено світовими сертифікатами якості.

Технічна підтримка та оновлення системи. Медичний заклад отримує безкоштовну технічну підтримку зі сторони розробника та зі сторони компанії «Мед Експерт» на протязі року, а також оновлення системи(в середньому 3 оновлення на рік).

Локалізація російською мовою. Інтерфейс ПЗ «Myrian» переведений на  11 мов серед яких є і російська.

Велика кількість інструментарію, яку можна класифікувати за наступними групами:
Інструменти для роботи з зображеннями:
-    Режим багатоплощинної реконструкції(MPR).
-    Режим криволінійної площинної реконструкції (CPR).
-    3D реконструкція, з різними режимами перегляду як всього об’єму так і різних областей інтересу (ROI). Надає можливість радіологу дивитись дослідження в об’ємі.
-    4D навігація. Цей режим дозволяє переглядати багатофазні серії, і складається з 3 основних функцій: відображення двох або більше досліджень на одному екрані, які синхронізуються при перегляді.
-    Навігація за фазами в часі.
-    3D вид поверхні, де області інтересу з кожної фази можуть бути відображені всі одразу.
-    Режими перегляду MIP, MinIP.
-    Фарбування об’єктів.
-    «Режим візуалізації вирізки» для візуалізації будь-якого трубчастого полого органу, наприклад, товстої кишки, у вигляді площинної розгортки поверхні.
-    Експорт. Можливість експортувати дослідження в різні формати – JPEG, GIF, DICOM, тощо.
-    Запис досліджень на оптичні диски.
Ручні або інтерактивні об’єкти інтересу:
-    Області інтересу для виділення анатомічних і патологічних структур (таких як печінка, селезінка, легені, товста кишка та інших),  що дозволяють проводити будь-які виміри, такі як, наприклад, об’єм, щільність, тощо.
-    Точки інтересу для позначення зон уражень, пухлин і т.д.
-    Коментарі до дослідження з метою інформування та вимірювання.
Інструменти для роботи зі звітами:
-    Об'єкти інтересу генерують звіти, які можна переглядати і передавати на стандартні плівкові та паперові принтери, або пересилати в електронному вигляді , а також на будь-який пристрій DICOM.

Віртуальний інструмент розрізу, що дає можливість аналізу та планування стратегії хірургічного втручання.

Велика кількість модальностей, з якими працює ПЗ «Myrian». В систему можна імпортувати дослідження таких модальностей: CT, MR, CR, MG, NM, PT, PX, RF, SC, US, OT, XA.

Використання ПЗ «Myrian» в режимі видаленого запуску (REM). Є цікавим рішенням для закладів, в яких, наприклад,  лікарям потрібно працювати віддалено. Цей режим дає змогу підключення до серверу, на якому встановлено ПЗ «Myrian», за допомогою мережі Інтернет та віддалено працювати з системою через WEB інтерфейс чи спеціальну програму «клієнт».

ПЗ «Myrian» складається з базових робочих станцій та спеціалізованих окремих модулів, тому позбавляє необхідності купувати весь функціонал системи - тільки необхідний спеціалістам.
Всі ці особливості роблять систему гнучкою в усіх напрямках діагностики та дають змогу отримання максимальної інформативності від дослідження.

Нижче наведені випадки, коли є доцільним придбання медичним закладом ПЗ «Myrian»:
-    При купівлі нового апарату. Відомо що додатковий функціонал в консолі для обробки досліджень активується за окремі кошти. Ці кошти можна використати для придбання ПЗ «Myrian».
-    В закладі де великий потік пацієнтів і в розпорядженні є лише консоль, яку фахівці використовують для управління апаратом.  Часто в таких випадках немає часу і можливості провести належну обробку отриманих серій та діагностику.
-    При наявності станції постобробки, яка не задовольняє якістю обробки досліджень або присутнім в ній функціоналом чи відсутністю останнього.
-    При організації в закладі нових видів дослідження.

Слід нагадати, що кожен медичний центр, приватний кабінет, лікар тощо мають можливість безкоштовно отримати демонстраційну версію для оцінки всього функціоналу системи «Myrian», а також запросити спеціалістів компанії провести презентацію безпосередньо при зустрічі чи віддалено за допомогою мережі Інтернет.

 

Олександр Перепічай

спеціаліст відділу впровадження компанії "МедЕксперт"

(*обов'язкове поле для заповнення)