(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ ВПРОВАДЖЕННЯ МЕДИЧНИХ СИСТЕМ У КОМПАНІЇ «МЕДЕКСПЕРТ»?

Познайомившись з компанією «Медексперт» завдяки нашому сайту, Ви можете запитати себе, з якихось причин Вам варто працювати саме з нами? В якості відповіді на поставлене питання ми опишемо основні характеристики нашої компанії, які допоможуть Вам прийняти вірне рішення.

• Медексперт має більше 10 років досвіду роботи впровадження медичних інформаційних систем та спеціалізованого медичного програмного забезпечення.

• За період роботи компанії ми вже автоматизували понад 500 робочих місць і навчили понад 700 співробітників медичних центрів.

• Наш досвід впровадження МІС дозволяє надати Вам послуги високої якості.

• Умови придбання медичних інформаційних систем у нас аналогічні умовам, які пропонують компанії-розробники. Поряд з цим, ми постійно удосконалюємо програми навчання для недосвідчених працівників та поглиблюємо власні знання у процесах впровадження програмного забезпечення.

• Наші компетенції поширюються не тільки на впровадження медичних інформаційних систем, ми є експертами в сфері досліджень медичного ринку України та консультантами медичних центрів. Це дозволяє нам більш чітко розуміти потреби медичних центрів і їхнього персоналу в процесі автоматизації.

• Ми працюємо і з державними, і з приватними медичними установами та розуміємо специфіку кожної групи.

 

Компанія «Медексперт» надає повний пакет послуг з впровадження та підтримки медичних систем:

  • UA Logo Doctor eleksДоктор Елекс - найпоширеніша в Україні медична інформаційна система, що з 2005 року успішно працює у більш ніж 250 державних та приватних закладах Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Вінниці, Маріуполя та інших міст.

  • logoЄдина помодульна медична інформаційна система. Система оптимально підходить для медичних центрів, які планують розвиватися. Розроблено систему компанією «АЛТ-Україна»(Київ)

  • Logo MedITEXОдна з найкращих медичних інформаційних систем, що автоматизує роботу працівників в клініках  допоміжних репродуктивних технологій. Система пристосована до чіткого моніторингу циклів лікування безпліддя. Розробником системи є компанія «Critex»(Німеччина)

  • myrianПрограмне забезпечення «Myrian» – це мультимодальне рішення для перегляду медичних зображень КТ/МРТ. «Myrian»-це робоча станція для апаратів комп’ютерної і магнітно - резонансної томографії. Розробником програми є компанія «Intrasense»(Франція) – лідер із розробки П, обробки і діагностики зображень, отриманих в результаті медичних досліджень

  • CentrakКомплексні RTLS-рішення в медицині.

 

 

<!--

Розрахунок додаткового прибутку від впровадження медичної інформаційної системи

 

Комп'ютерів з МІС

Кількість дзвінків в місяць

Середня вартість першого прийому

Середня вартість курсу лікуванняВаш результат:

Сума додаткового прибутку в місяц (грн.)

Період окупності МІС (міс.)

ROI від МІС, в рік (%)

 

 

Всі питання по роботі калькулятора з радістю обговоримо за номером телефону (044) 581 11 33 або пишіть нам на ел. пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

(*обов'язкове поле для заповнення)