(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

 

1111Про що варто подумати при виборі медичної інформаційної системи?

Понеділок, 12 червня 2017 16:32

БІЗНЕС Журнал - В очікуванні дива

Автор

 

1111Українська приватна медицина продовжує перебувати в очікуванні реформи державної системи охорони здоров'я. Але це не заважає їй продовжувати інвестувати в свій розвиток

Emkost runkaРозрахунок об’єму ринку медичних послуг в Україні в 2016 році, підготовлений аналітиками компанії «МедЕксперт»

Cenu1З кожним роком ринок приватної медицини розвивається та стає більшим. Кількість приватних медичних закладів зростає, а разом з тим зростає і конкуренція. Тільки в Києві за останні 2 роки відкрито більше 100 нових медичних установ (медична компанія «Інто-Сана», медичний центр «Добробут», лікувально-діагностичний центр «Адоніс», центр сімейної медицини «Медлайн», центр відновлення зору «Візіум», медичний центр «Мама Папа» і т.д.)

 

Для статьи БизнесУ Києві все більше мам вважають за краще народжувати дітей в приватних пологових будинках. Не дивлячись на постійне зростання цін на послуги приватних пологових будинків і загальне падіння народжуваності за останні три роки в Україні відкривається по одному приватному пологовому будинку в рік. Поки частка пологів в приватних мед установах невелика, але батьки все більше проявляють інтерес до приватних пологових будинків та готові платити гроші за якісні медичні послуги і комфортні умови в пологовому будинку.

Диджитал маркетингУ грудні WordFactory провели масштабне опитування фахівців сфери digital і дізналися, які тематики найбільш активно розвивалися в 2016 році і будуть найбільш перспективні в 2017 році. Одна з най-най у всіх категоріях (стабільних, активно розвиваються, високоприбуткових) - медицина. За рахунок чого медичний бізнес так активно розвивається? Які фактори будуть впливати на нього в найближчому майбутньому? Про це ми поговорили з експертами «Агентства медичного маркетингу».

meditsina v setiПрогулюючись по великому і серйозному медичному ресурсі, ми натрапили на цікавий розділ, в якому дипломовані лікарі консультують людей в режимі онлайн. І подумали, до чого ж це зручний сервіс, враховуючи повальний страх нашого населення перед лікарями. Та й самим лікарям вигідна така хороша реклама. 

ценыПацієнти скандалять через поганий сервіс, а лікарі не хочуть переходити на роботу в недержавні медустанови.

СестринствоУ контексті реформ галузі охорони здоров’я посилюються вимоги до медсестринських послуг. Та чи узгоджуються вони з реаліями, у яких працюють наші медичні сестри?  

Звичайно, конкуренція – це двигун розвитку! А оскільки сфера медицини – саме така, що повинна мати цей розвиток у постійному стані, одну із конференцій 2016-го року для менеджерів медичної сфери було присвячено темі конкуренції. Пишу цей вступ для того, щоб пояснити причину появи того формату опитування, про який йтиметься далі.  

stattiaУ це складно повірити, але Україна переживає справжній бум розвитку приватної медицини. 

Огляд галузей охорони здоров'я та фармацевтики в Україні, 2015

Розрахунок обсягу ринку медичних послуг в Україні у 2015 році від компанії «МедЕксперт».  

6cf20b5 300 1Більшість працездатних киян, зіткнувшись з чергами в державних поліклініках, розвертаються і йдуть в приватні клініки.

ti meni

 Питання неформальних платежів за медичні послуги у державних закладах охорони здоров’я у країнах із низьким і середнім рівнем доходів не втрачає своєї актуальності. Дані дослідників свідчать: таке явище має різні форми, зокрема — гроші виплати готівкою або подарунки. У статті розглянемо найбільш розповсюджену форму — грошові винагороди та проаналізуємо специфіку проблеми за регіонами країни

Енина 102015Взаємодії суб’єктів медичного ринку притаманне явище асиметрії інформації, яке часто є причиною гальмування розвитку медичного закладу. Як досягти взаєморозуміння із пацієнтом та іншими учасниками ринку і налагодити ефективну роботу закладу, розглянемо у статті.

Алла сентябрь ПУМЗНаразі все більше медичних закладів в Україні розпочинають роботу з впровадження (або й уже впровадили) системи менеджменту якості відповідно до стандарту ISO 9001:2008. При цьому впроваджують її не лише приватні медичні заклади, які вважаються більш прогресивними, а й державні. Подібна тенденція не може не тішити. З’ясуємо, які переваги отримує медичний заклад, впровадивши таку систему якості.

Особливості підготовки бізнес-планів медичних закладівПоняття «бізнес-план» є досить гнучким. Існує безліч визначень, можливі тисячі комбінацій розділів документу, його розмір може коливатись від 3 до 1000 сторінок. Утім, бізнес-плану медичного закладу
притаманні певні ознаки, зумовлені специфікою сфери охорони здоров’я. Про що йдеться, з’ясуємо у статті.

PerepichayУ статті розглянемо інтернет-сайт медичного центру як важливий елемент комплексу інструментів, які допомагають зробити медичний центр дійсно успішним.

YeninaЗазвичай ринок медичного обладнання працює за такою схемою: активно розвивається виробництво, завдяки чому збільшується кількість гравців на ринку, і або зменшується вартість обладнання, або розпочинається пошук нових «важелів» для збереження старих та залучення нових клієнтів. На що ж передусім звертати увагу в такому разі: на вивчення конкурентів чи власну діяльність?

Компанія «МедЕксперт» підготувала свій підхід до оцінки ринку медичних послуг України на прикладі 2014 року. Ми врахували лише «живий потік», тобто лише гроші, які фактично сплачують пацієнти, без врахування бюджетних витрат держави.

статья Вадима 150615Клініка «Мейо» — один із найвідоміших медичних центрів у США та у всьому світі. Медична організація об’єднує кілька великих кампусів та десятки медичних закладів, у яких працює понад 4 тисячі лікарів. Річний дохід клініки становить близько 9 млрд долл. США — сума, порівняна з обсягом усього ринку медичних послуг України. З’ясуємо, що заважає створити таку систему в нашій країні.

20150609 090629 resizedЗовсім випадково натрапив на інформацію щодо конференції «BuildingHealthCareMiddleEast» в червні 2015 р. Непогано спрацював маркетинговий відділ: при онлайн-реєстрації організатори запропонували абсолютно безкоштовну участь у конференції. Отже, в останній момент, придбав квитки та поїхав в Дубай (ОАЕ).

новорожденныйВ квітні 2015 року українська громадськість жваво обговорювала черговий скандал в медичній сфері: породіллю не хотіли приймати в Пологовий будинок №3, поки вона не заплатить 3,5 тис. грн. При цьому її стан погіршувався і допомогу було надано тільки після оплати.

гарантия качестваБагато приватних медичних закладів в Україні гарантують успіх в лікуванні. Багато є послуг, на яку неможливо знайти хоча б один медичний заклад, який би у своїй комунікації з пацієнтами не гарантував би результат.

V4Збільшення пацієнтопотоку — важливе завдання медичних центрів. У стабільні часи воно дозволяє збільшувати прибутки медичного центру, а в кризові — взагалі може стати питанням життя або смерті для медичного закладу. Пропонуємо розглянути кілька ефективних стратегій у цій сфері.

ЕБРР

Завдяки фінансуванню з боку Норвегії та Спеціального Фонду Акціонерів ЄБРР компанії "Інтерсоно", медичному центрові у Західній Україні, допомогли покращити управління персоналом і вдосконалити процеси обліку, завдяки чому рівень продажів зріс на 36%.

Середа, 15 квітня 2015 15:05

25 найкрасивіших госпіталів світу

Автор

Найкрасивіші госпіталі розкидані по всій земній кулі, включаючи будівлі у США, Австрії, Таїланді, Панамі, Швейцарії, Китаї та інших – доказ того, що дизайн, націлений на здоров’я, не має кордонів.

До Вашої уваги 25 найкрасивіших госпіталів світу:

ava126 та 27 березня в Києві відбулася конференція «Медичний заклад: організація та управління». Організаторами Конференції виступили компанія «МедЕксперт» та Юридичне бюро Олени Бабич.

статья анг 2Не секрет, що медична галузь, як правило, «пасе задніх», коли справа доходить до маркетингу, в тому рахунку, цифрового. Однак, сфера охорони здоров’я залучає своєю діяльністю добре підкованих (в технічному розумінні) пацієнтів та лікарів. Тому, цифровий маркетинг може стати хорошою опцією для просування послуг лікарень та інших організацій в сфері охороні здоров’я. Деякі з нижче наведених фактів, засвідчують таку думку.

анг.статтяВ статті подано приклади діяльності двох клінік, які досягли значних успіхів в лікуванні та попередженні хвороб завдяки постійному вдосконаленню якості медичної допомоги. Клініки, про які йде мова, входять до рейтингів кращих клінік США за версією Healthgrades.

АленаПодії, що відбувалися у нашому суспільстві протягом останнього року, свідчать, що медичний ринок України очікують значні зміни. І тенденції сучасного ринку медичних послуг, на жаль, істотно відрізняються від тих, що були характерні для нього на початковому етапі формування і навіть протягом періоду його становлення.

АллаКомпанія «МедЕксперт» вирішила дослідити орієнтації користувачів інтернету в контексті медицини. З цією метою влітку 2014 року було проведено соціологічне опитування (місце проведення — Київ, кількість респондентів у віці від 18 до 70 років — 600). Ми прагнули дізнатись про роль мережі у процесі вибору лікаря (медичного закладу). На виході отримали інформацію, що може допомогти власникам сайтів або медичних закладів, які просувають свої послуги в інтернеті.

ВадимУпродовж 23 років незалежності України міністри охорони здоров’я змінювались 18 разів. З 19 міністрів 10 обіймали посаду менше року. Кожен з них планував провести реформи, однак, лишаючи посаду, пояснював, що йому не дали нічого зробити. Попри відсутність комплексної реформи у галузі охорони здоров’я України, певні фрагментарні досягнення все-таки були. Розгляньмо найістотніші з них

Выбор оптимальной медицинской информационной системы – достаточно важный этап в жизни любого центра. Большинство медицинских учреждений выбирают систему только 1 раз в жизни, так как при привыкании персонала, операционных процессов и формата записи данных чрезвычайно сложно её поменять.

18 жовтня 2011 року у м . Києві пройшов семінар на тему «Правове регулювання допоміжних репродуктивних технологій» організований юридичною компанією «Бабич та Партнери». Провела семінар Олена Бабич, адвокат, керуючий партнер ЮК «Бабич та Партнери», провідний спеціаліст у сфері медичного права.

Начнем с того, что использование клиникой универсальной медицинской информационной системы позволяет решить задачи как медицинского характера, так и управленческой части. Большинство клиник являются частными центрами, таким образом, представляя собой бизнес-единицу, предоставляющую медицинские услуги. Поэтому, при выборе программного обеспечения, обеспечивающего автоматизацию процессов клиники, следует обращать внимание на наличие в нем как медицинской, так и управленческой части.

В статье подано 5 примеров успешных приёмов управления медицинскими учреждениями, которые принесли огромную пользу пациентам и обществу.

Ниже подается лишь 5 примеров из десятков инноваций, которые вызывают уважение в сфере менеджмента здравоохранения.

 В статті розглянуто декілька прикладів систем автоматизації, які дозволяють поліпшувати діяльність медичних центрів поза лікуванням: безпека пацієнтів та операційні процеси.

Побудова відносин з пацієнтами: публікація результатів медичного центру

123На даному етапі розвитку медичного ринку України доступність результатів медичної діяльності медичних центрів є досить непопулярною серед учасників ринку. Тим не менш, відкритість є важливим фактором для залучення пацієнта, причому найважливішим для пацієнта є не стільки наявність високого рівня матеріально-технічної бази (це питання вже на другому місці), скільки інформація про результати лікування в конкретному медичному центрі.

Будь-які перевірки є досить стресовими для сторони, яку перевіряють. Діяльність медичного закладу регулюється великою кількістю нормативних актів та майже нескінченним переліком правил, яких потрібно дотримуватись. Пропонуємо до Вашої уваги інформацію, що допоможе Вам не допускатися помилок в організації роботи медичного закладу, та які було виявлено під час перевірок додержання Ліцензійних умов.

П'ятниця, 21 січня 2011 00:00

Черга на прийом до лікаря?

Автор

«The doctor will see you eventually» («В кінці кінців доктор Вас прийме»). Це назва статті в TheWallStreetJournal. Дана стаття присвячена одній з найцікавіших тем, що належать до сфери обслуговування пацієнтів - час очікування прийому пацієнтом лікаря.

Коли людина приходить до лікаря (і перетворюється на «пацієнта») часто відбуваються якісь метаморфози і навіть впевнені в собі люди стають досить скутими. Пацієнт, в більшості випадків, відчуває невпевненість та хвилювання. Мені здається, що хвилювання присутнє в кожній особі, яка заходить до медичного закладу. Ми всі боїмося відвідувати лікарів і як пацієнти і як супроводжуючі, бо кожного разу є страх почути невтішний діагноз. Особливо це відноситься до українського пацієнта, оскільки в нашій країні абсолютно відсутня культура профілактичних відвідувань лікарів. А звертаємося ми за медичною допомогою, зазвичай, коли «припекло».

На сьогоднішній день статистичних даних, що дозволяють оцінити кількість іноземних пацієнтів, які проходять лікування в Україні, немає. Кожна клініка або агентство, які працюють на ринку в'їзного медичного туризму, ведуть статистику, але поки ця інформація так і залишається внутрішньою.

22 червня 2011 р. в рамках заходу «HR зустрічі при Школі охорони здоровя» обговорювалася тема підбору персоналу в медичний заклад. Особливої цінності та цікавості зустрічі надало те, що доповідачем був Денис Татаркін, виконавчий директор одного із приватних київських медичних закладів (клініка «Медіком»), який особисто приймає участь в процесі підбору персоналу.

Оскільки одним з напрямів нашої компанії є проведення досліджень медичного ринку України, ми часто обговорюємо всередині колективу особливо цікаві для нас висновки в наших дослідженнях. Остання розмова якось зав'язалася навколо теми онкологічних захворювань. Обговорювали відомий всім факт винятково високого рівня онкологічної захворюваності в Україні.

калькуляцияРозрахунок собівартості медичних послуг — ефективний інструмент для прийняття управлінських рішень у процесі діяльності закладу охорони здоров’я. Результати розрахунку не лише інформують про склад і вартість матеріальних витрат на певну послугу, а й дають відповідь на важливі запитання щодо економічної ефективності медичних програм, ціноутворення, управління складом, бюджетування

18 жовтня 2011 року у м. Києві пройшов семінар на тему «Правове регулювання допоміжних репродуктивних технологій» організований юридичною компанією «Бабич та Партнери». Провела семінар Олена Бабич, адвокат, керуючий партнер ЮК «Бабич та Партнери», провідний спеціаліст у сфері медичного права.

Сторінка 1 з 2
(*обов'язкове поле для заповнення)