(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

«Таємний пацієнт»

«Таємний пацієнт» - метод дослідження, який є аналогом оцінки споживчого досвіду «таємний покупець». Метод спрямований на отримання оцінки досвіду, отриманого пацієнтом у процесі придбання медичної послуги.

Мета такої перевірки – вирішення організаційних та операційних завдань, а також подальше їх коригування, в залежності від результатів відвідувань.

Оцінка роботи власного медичного закладу

Компанія «МедЕксперт» в даному випадку розробляє анкету на основі стандарту поведінки персоналу на кожній з посад, яка перевіряється Замовником. Проведення дослідження за допомогою методу «таємний пацієнт» забезпечує:

drehaeryar4yh

Працівники закладу, який перевіряється, не повинні знати про проведення перевірки, для отримання достовірних даних про їхню роботу та унеможливити зсуви в дослідженні.

Для оцінки роботи конкурентів

Замовник обирає конкурентів на власний розсуд для проведення дослідження. Сфери для вивчення та аналізу діяльності, а також необхідну кількість конкурентів для дослідження також може обрати Замовник.

Проведення дослідження за допомогою методу «таємний пацієнт» забезпечує:

2 укр

Кожен «пацієнт» відвідує лікарів однієї спеціальності трьох різних клінік. Три різних агента отримують послугу консультації лікарів за різними спеціальностями.

Опис методики

На першому етапі планування визначаються пріоритети агентів. Це є необхідним для того, щоб уникнути дослідницьких зсувів в оцінці діяльності закладу. Зауважимо, що вік, стать, дохід та інші соціально-демографічні характеристики можуть впливати на оцінку «пацієнтом» медичного закладу. Визначення пріоритетів дозволить співвіднести оцінки різних агентів та зробити загальний аналіз результатів.

На другому етапі проводиться розробка індикаторів для оцінки діяльності закладу.

Для забезпечення однорідності методів оцінювання результатів пропонуємо поділ індикаторів на окремі групи для оцінки:

3 укр

В організації відвідувань беруть участь підготовлені агенти, які відвідують медичний центр/медичну установу/аптеку в ролі звичайного пацієнта. Після візиту агенти заповнюють картку-анкету оцінки.

В процесі відвідування «таємний пацієнт» оцінює:

• роботу та компетентність персоналу;

• дотримання стандартів роботи на посаді, встановлені закладом;

• інтер’єр, чистоту приміщення та робочого середовища.

Якщо Вас зацікавив даний метод дослідження і Ви бажаєте замовити перевірку власного медичного закладу або установи конкурентів – надсилайте листа в довільній формі на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Zapros ukr

 

Market ukr 1

(*обов'язкове поле для заповнення)