(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

 Використання шаблонів і нотаток при заповненні документів в медичній інформаційній системі «ЕМСІМЕД»

Завдяки використанню шаблонів та нотаток в системі «ЕМСІМЕД» Ви значно скорочуєте час, що витрачається на заповнення документів. Систему шаблонів та нотатків робить ЕМСІМЕД гнучким та зручним механізмом ведення документації (наприклад, електронної історії хвороби пацієнтів).

В ЕМСІМЕД, окрім вже існуючих довідників і шаблоеів загального використання, єможливість індивідуального створення довідників, шаблонів і нотаток. При заповненні документації користувач може використовувати як індивідуально створені, так і загальні шаблони.

Детальніше розглянемо ці функцій. Довідники та шаблони використовуються під час роботи із модулями «Амбулаторія» і «Стаціонар». При використанні довідника для кожного поля протоколу потрібно створити відповідні записи (створити відповідний довідник, див. Мал.1.(а, б)). Після чого лікар може використовувати даний довідник для заповнення протоколів.  

shabl-1

 Мал. 1 а. Довідник для поля «скарги»

  shabl-2

Мал. 1 б. Довідник для поля «Анамнез захворювання»

В практиці кожного лікаря існують випадки, коли протоколи різних пацієнтів відрізняються незначною кількістю полів. Для цього в системі існують шаблони.

При використанні шаблонів всі поля протоколу заповнюються автоматично. Після заповнення протоколу у лікаря є можливість коригувати будь-яке поле протоколу (Мал.2 а, б).

Користувач системи «ЕМСІМЕД» має можливість створювати довідники та шаблони індивідуально «під себе».  

shabl-3

Мал. 2 а. Підтвердження застосування шаблону для заповнення документу.

 

shabl-4

Мал. 2 б. Заповнений документ за відповідним шаблоном.

 Кожен лікар має можливість вести нотатки (наприклад, нотатки медикаментів, нотатки операції, нотатки по захворюванням тощо). Нотатки є персональними для кожного лікаря та можуть використовуватися для будь-якого поля у всіх протоколахв, що використовуються в системі (Мал. 3). 

shabl-5

 Мал. 3. Нотатки

 21.12.2011

Спеціаліст відділу впровадження МІС

Віталій Куц

 

(*поле обязательное для заполнения)