(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

SMS – розсилка в медичній інформаційній системі «ЕМСІМЕД»

За допомогою SMS-розсилки Ви можете здійснювати:

  •         Нагадування-попередження пацієнту чи лікарю про майбутній прийом,
  •         Надсилання повідомлень про готові результати досліджень,
  •         Масову розсилку про нові послуги або акції.

Нагадуємо Вам, що для використання функції SMS-розсилки у Вас повинен бути активний модуль «Реєстратура». Для того, щоб розпочати написання SMS-повідомлення в системі «ЕМСІМЕД», потрібно перейти на вкладку «Лікар» і натиснути «SMS-повідомлення». Інтерфейс є досить зручним та багатофункціональним. Для відправки SMS-повідомлення необхідно обрати пацієнта та номер телефону, який було занесено в систему раніше, або ввести новий, далі ввести  текст повідомлення, після чого повідомлення може бути відправлене (натисніть кнопку «Відправити»).

В системі «ЕМСІМЕД» також є можливість встановити час надсилання SMS-повідомлення. При необхідності надсилання SMS групі пацієнтів чи лікарів потрібно створити нову групу, додати відповідних пацієнтів чи лікарів, вписати повідомлення і натиснути на кнопку «Відправити».

 sms-send

 Мал. 1. Вікно SMS - розсилки

Для використання даної функції в системі «ЕМСІМЕД» необхідно використовувати додаткове обладнання. Таким обладнанням може виступати GSM-шлюз або звичайний мобільний телефон, який має відповідний USB-кабель для підключення до сервера «ЕМСІМЕД». GSM-шлюз – пристрій, що дозволяє переводити трафік між мережами різного типу (комп’ютерною і телефонною мережею в нашому випадку). GSM-шлюз – це по суті звичайний мобільний телефон зі своєю SIM картою. Основною його відмінністю від мобільного телефону є:

1.    Багатоканальність (можлива установка декількох SIM карт);

2.    Різні додаткові інтерфейси.

gsm1gsm2

Мал. 2. GSM-шлюзи                 Мал.3. Мобільний телефон і USB-кабель

Після вибору типу підключення додаткового обладнання виконується його налаштування і тестування. Під час налаштування є можливість блокувати відправку SMS в деякий часовий період задля економії коштів та вказати розташування журналу, через який можна буде слідкувати за операціями надсилання SMS.

21.11.2011

Віталій Куц

Спеціаліст відділу впровадження МІС

 

 

(*поле обязательное для заполнения)