(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Розрахунок додаткового прибутку від впровадження медичної інформаційної системи

 

calculator

Користь від використання медичної інформаційної системи (МІС) для всіх сфер діяльності приватного центру складно переоцінити. Але перед впровадженням МІС керівнику приватного медичного центру не менш важливо знати, який додатковий прибуток можна отримувати щомісяця після її впровадження.

 

 

Як працює калькулятор?

 

За роки роботи відділів впровадження та консалтингу компанії «МедЕксперт» накопичилася величезна кількість статистичної інформації, завдяки якій ми вивели формулу для підрахунку додаткового прибутку медичного центру після впровадження МІС. Існує ряд класичних вузьких місць медичного центру, в яких, через відсутність автоматизованого робочого місця, медичний центр втрачає пацієнтів.

 

До таких належать:

 

  • Call-центр;
  • Реєстратура;
  • Кабінет прийому.

 

Використання МІС дозволяє мінімізувати відсоток втрат пацієнтів за рахунок підвищення швидкості і якості обробки вхідних дзвінків, первинних прийомів і лікування пацієнтів. А також дозволить скоротити витрати установи.

Скориставшись нашим калькулятором нижче, можна спрогнозувати додатковий щомісячний прибуток медичного центру, період окупності та отримати показник окупності інвестицій ROI після впровадження медичної інформаційної системи.

 

Калькулятор

 

Комп'ютерів з МІС
 
Кількість дзвінків в місяць
 
Середня вартість першого прийому
 

Середня вартість курсу лікування
 Ваш результат:

Сума додаткового прибутку в місяц (грн.)

Період окупності МІС (міс.)

ROI від МІС, в рік (%)

 

 

Подати заявку на безкоштовну презентацію системи

 

Всі питання по роботі калькулятора з радістю обговоримо за номером телефону (044) 581 11 33 або пишіть нам на ел. пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(*обов'язкове поле для заповнення)