(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Компанія «МедЕксперт» починає нову хвилю досліджень впізнаваності брендів

ЛьвівЗнання локального ринку – основа Вашого успішного бізнесу! 

15 березня 2017 року стартує соціологічне опитування мешканців м. Львова на предмет вивчення задоволеності населення рівнем надання медичних послуг. Наша компанія пропонує Вам дослідити одну з найважливіших складових медичного бізнесу – Вашу цільову аудиторію!

Дослідження триватиме з 15 березня по 24 квітня 2017 року, в ході якого будуть зібрані та проаналізовані дані щодо відвідуваності медичних центрів та впізнаваності медичних брендів серед львів'ян.

Один з блоків дослідження присвячений визначенню найбільш популярних у м. Львів медичних закладів; аналізу задоволеності респондентів спектром послуг, що надаються, та його повнотою; окресленню загальної готовності населення оплачувати медичні послуги.

Суттєва увага у дослідженні приділяється аналізу переваг державних закладів охорони здоров'я над приватними та навпаки. Будуть сформовані портрети прихильників державного та приватного секторів у розрізі віку, роду зайнятості та рівня доходу. Також даний розділ міститиме розгляд вподобань населення щодо отримання медичних послуг за окремими напрямами в приватному й державному секторах, факторів, що впливають на вибір місця лікування, тощо.

Окремий розділ призначений для аналізу реклами медичних закладів: на який тип реклами люди найчастіше звертають увагу, виявлення рівня впливу реклами на відвідуваність медичного центру чи на знання його логотипу.

Також Ви зможете отримати інформацію щодо впізнаваності Вашого бренду, асоціацій львів'ян з логотипом і слоганом Вашого медичного центру та ін. Дана інформація допоможе Вам зрозуміти свого клієнта, як привернути його увагу та зробити так, аби він залишився задоволеним обслуговуванням, адже задоволений пацієнт – це рекомендації і нові клієнти!

Вартість участі у дослідженні – 34 000 грн.

Для більш детальної інформації про Проект зв'яжіться з представниками компанії «МедЕксперт», надіславши лист на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном (044) 581 11 33.