(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Компанія «МедЕксперт» починає нову хвилю досліджень впізнаваності брендів

brandШановні колеги!

21 вересня 2015 року компанія «МедЕксперт» планує запуск нової хвилі досліджень, які проводяться з 2012 року. Дані дослідження спрямовані на виявлення рівня впізнаваності бренді на ринку приватних медичних закладів м. Києва, а також готовності населення оплачувати медичні послуги.

  Відмітимо, що логотип, слоган, бренд клініки є одними з перших сходинок до залучення нових клієнтів. Адже важливо знати з чим асоціюється обрана емблема закладу у населення, наскільки подібні асоціації є привабливими або відштовхуючими для потенційного клієнта.

  Метою дослідження є складання рейтингу впізнаваності приватних медичних центрів, визначення переліку основних факторів, які впливають на вибір медичного закладу киянами та окреслення загальної готовності населення оплачувати медичні послуги.

  Пропонуємо Вам взяти участь в дослідженні Проекту та отримати інформацію щодо впізнаваності, асоціацій киян з логотипом і слоганом Вашого медичного центру, а також Ви зможете проаналізувати, чи відповідають асоціації населення Вашим уявленням про логотип та слоган.

  У випадку згоди/зацікавленості взяти участь в Проекті, просимо контактувати з представниками компанії «МедЕксперт», виславши лист-запит на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  У листі-відповіді ми надамо Вам для ознайомлення комерційну пропозицію та інструментарій (анкету) соціологічного опитування. Також Ви зможете додати до основного переліку запитань в анкеті свій власний абсолютно безкоштовно.