(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Компанія Google тестує відеозв'язок лікарів з пацієнтами

1517762Компанія Google почала тестувати функцію, що дозволяє провести відеочат з лікарем, в результатах пошуку по різних захворюваннях

Про це повідомляє техноблог Engadget.

Функція була виявлена розробником Джейсоном Хоулі, коли він ввів в пошуковик на Android-пристрої запит «біль у коліні». У результатах пошуку Google запропонувала йому варіант «поговорити з лікарем зараз» через відеочат. Представники компанії підтвердили Engadget, що тестування подібної функції дійсно ведеться Google.

З допомогою даної функції Google може значно популяризувати свій сервіс для відеочатів з фахівцями Helpouts, особливо в медичній сфері. Нагадаємо, що Helpouts дозволяє організувати дистанційний урок або консультацію з фахівцями в різних областях, в тому числі, платно.

Лікарі, які бажають консультувати через Helpouts, повинні підтвердити Google свою кваліфікацію, відправивши відповідні документи адміністраторам сервісу.

Ряд стартапів - наприклад, Teladoc і Doctor on Demand - вже розробляють рішення у цій сфері. Крім того, та ж Apple через новий додаток Health дозволяє відправляти своєму лікарю актуальні дані про стан здоров'я.

Однак якщо Google запустить цю функцію в своєму найпопулярнішому в світі пошуковику, де користувачі регулярно шукають інформацію про симптоми захворювань і способи домашнього лікування, це стане серйозним кроком у розвитку дистанційної медицини.

Як повідомлялося раніше, корпорація Google поверне близько 19 мільйонів доларів батькам дітей, які через магазин Google Play здійснювали покупки в мобільних додатках, говориться в повідомленні Федеральної комісії з торгівлі США (FTC).

За матеріалами: lenta.ru