(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Конференція "Клініка, орієнтована на пацієнта" 2014

indexКонференція "Клініка, орієнтована на пацієнта" була проведена 19-20 вересня 2014 компанією "Сона-Фарм" в Києві.

Співробітники компанії «МедЕксперт» взяли участь у конференції «Клініка, орієнтована на пацієнта», яка була проведена у Києві 19-20 вересня компанією «Сона-Фарм» .

Представникам компанії «Сона-Фарм» вдалося зібрати на конференції провідних фахівців на ринку по лікуванню безпліддя України і Казахстану. Доповідачами конференції були провідні українські та світові фахівці в сфері по лікуванню безпліддя. Особливої уваги заслуговують доповіді:

  • «Стратегічне планування» (доповідач - Луїс Саурат, Генеральний директор IVI-Group). В ході доповіді було представлено підхід до стратегії мережі клінік «IVI», який дозволив створити найбільшу мережу клінік з лікування безпліддя у світі.
  • «Як система менеджменту може поліпшити ефективність клініки: баланс показників» (доповідач - Карлос Бланес Гиронес, Директор з Операційного менеджменту IVI). Був представлений підхід до оцінки різноманітних індикаторів роботи клінік, який допомагає ефективно керувати великою мережею.
  • «На шляху роботизації ембріо-лабораторії» (доповідач - Маркос Мезегер, науковий керівник і старший ембріолог в «IVI Валенсія»