(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

На НСК «Олімпійський» відбувся Міжнародний форум репродуктивної медицини IFRM 2014

НСК20 листопада 2014 року на НСК «Олімпійський», мережа медичних центрів «Мати і дитина» презентувала соціальну ініціативу «Відкриті двері материнства»

20 листопада 2014 року на головній мультифункціональної арені країни - НСК «Олімпійський», мережа медичних центрів «Мати і дитя» презентувала соціальну ініціативу «Відкриті двері материнства» і провела чергову прес-конференцію і безкоштовний семінар для лікарів на тему: «Безпліддя і батьківство в Україні». Захід пройшов в рамках Міжнародного форуму репродуктивної медицини IFRM 2014.

У прес-конференції взяли участь кращі українські фахівці: Наталія Данкович (професор, д. м. н. України), Володимир Котлік (к. м. н., директор клініки «Мати і дитина»), а також закордонні всесвітньо відомі лікарі: Даніель Зайдман (професор, Ізраїль), Чіро Аккардо (професор, Італія), Ігор Еремик (доктор, Сербія), Ізраель Ортега (репродуктолог, Іспанія).

Головне завдання заходу - представити досягнення та новітні технології в сфері репродуктології людини, гінекології та хірургії. Також обговорювалося питання про перспективи розвитку цієї сфери медицини. Українські лікарі отримали доступ до унікальної інформації про нові практичні і теоретичні підходи, які підвищують ефективність лікування.

Соціальна ініціатива «Відкриті двері материнства» своїм головним завданням вважає співпрацю з лікарями в регіонах і спільну допомогу пацієнтам, інформування про нові напрямки в репродуктології, щоб радість материнства могла відчути кожна жінка, яка не може завагітніти природним шляхом.

Завдяки зусиллям лікарів клінік «Мати і дитина» тисячі сімей отримали шанс стати батьками прекрасних і здорових малюкі. Фахівці клініки не тільки допомагають сімейній парі отримати довгоочікувану вагітність, але й проводять спостереження вагітності, пренатальну діагностику та багато іншого.

Прес-служба НСК «Олімпійський»