(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Національний інститут серця першим на пострадянському просторі здобув міжнародну медичну акредитацію

ti 20150522 131613Після трирічної підготовки Національний інститут серця МОЗ України здобув міжнародну медичну акредитацію QHA Trent (Великобританія), що прирівнює українську клініку до провідних постачальників медичних послуг світу.

Про це повідомив під час урочистої передачі сертифікату про підтвердження акредитації генеральний директор Інституту Борис Тодуров.

Останні кілька років Національний інститут серця активно розвиває співробітництво з міжнародними страховими компаніями, професійними асоціаціями кардіології, і така акредитація вперше в Україні дозволяє клініці ще більш щільно працювати з пацієнтами Європи, Англії та США. Нині клініка – це своєрідний медичний хаб, який здійснює понад 4 000 різних за складністю кардіохірургічних операцій на рік для киян, пацієнтів з усієї України та Європи. Хірурги інституту досягли особливого успіху в лікуванні найбільш складних захворювань серця, пов'язаних з розшаруванням аорти, мініінвазивним лікуванням аневризм аорти, а також лікуванням вроджених і набутих захворювань серця. Уперше в Україні у стінах однієї клініки зібрались експерти в галузі попередження захворювань і вад серця, діагностики, терапії, хірургії, анестезіології та реабілітації.

«Основна мета цієї акредитації – наше спільне прагнення мінімізувати як клінічні, так і неклінічні ризики для пацієнтів, а також стати прикладом безперервного професійного розвитку в кардіохірургії України – коментує Борис Тодуров. – У нас є всі шанси посісти нішу в наданні вузькоспеціалізованих послуг у сфері кардіохірургії, яка стає дедалі менш доступною для мешканців Західної Європи та Великобританії через підвищення вартості операцій. Ми хочемо залучити цих пацієнтів в Україну. Саме тому ми зважилися на міжнародну акредитацію. Тільки минулого року в нашій клініці було прооперовано 143 іноземних пацієнти. Ми хочемо стати першою в Україні клінікою, яка демонструє інвесторам, що медичний туризм – вигідне капіталовкладення».

За словами консультанта із Великобританії Ентоні Вуда, який готував Національний інститут серця до акредитації, нині медичний туризм – це одна з найбільших індустрій у світі, яка швидко зростає, обсяг якої за статистикою минулого року становив 38,5-55 млрд USD на рік та 11 млн пацієнтів в усьому світі. Міжнародні акредитації дають змогу медичним установам України стати повноцінними гравцями на світовому ринку медичних послуг.

За матеріалами МОЗ України