(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Новий "Центр здоров'я матері" в Києві

8237 slider1 жовтня 2014 року - відбулося офіційне відкриття нового надсучасного «Центру здорового материнства» на Подолі.

Це клініка преміум-класу, що надає комплексне лікування, діагностику, спостереження і супровід жінок і дівчат до, під час і після вагітності. Центр обладнаний сучасною апаратурою.

У клініці є найкращий в Україні УЗД апарат - Voluson Expert E8. Його унікальність полягає в об'ємної реконструкції RealTime4D (до 45 обсягів в секунду), яка дозволяє бачити плід і його руху в реальному часі, відстежувати його поведінку внутрішньоутробно.

Завдяки такій реконструкції, можна дати оцінку не лише фізичного, але і психічному розвитку майбутнього немовляти. Саме 4Д оцінка є вирішальною у встановленні ряду патологічних станів плода ще на ранніх термінах вагітності. Крім того, спеціальні функції апарату і сучасне програмне забезпечення дозволяють проводити детальне вивчення внутрішніх органів, серця і кісткової системи плода.

Встановлені стандарти роботи в клініці дозволяють впровадити таку незвичну для сфери охорони здоров'я послугу, як медичний консьєрж-сервіс: коли пацієнт може в будь-який час дня і ночі зв'язатися з лікарем і обговорити хвилюючі його питання або замовити доставку ліків додому. Також Центр веде переговори з провідними іноземними клініками щодо супроводу та організації пологів громадян України закордоном.

За матеріалами: «JetSetter.ua»