(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Обов'язки міністра охорони здоров'я виконуватиме Василь Лазоришинець

4917031 жовтня уряд призначив нового міністра охорони здоров'я Василя Лазоришинця.

Відповідним розпорядженням №889-р від 1 жовтня уряд поклав виконання обов'язків міністра охорони здоров'я на Василя Лазоришинця.
Як відомо, на засіданні Кабміну 1 жовтня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк запропонував усунути Мусія від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я, а його першого заступника Салютина звільнити з займаної посади за незабезпечення тендерних закупівель необхідних ліків.
Того ж дня Кабмін прийняв рішення покласти виконання обов'язків міністра охорони здоров'я на керівника апарату міністерства Василя Лазоришинця та звільнив першого заступника міністра Салютина.
Міністр охорони здоров'я Мусій назвав необ'єктивними причини свого відсторонення, пов'язані з проведенням держзакупівель лікарських засобів.
31 липня Верховна Рада висловила довіру міністру охорони здоров'я і не підтримала проект постанови "Про звільнення Олега Мусія Степановича від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я України", авторами якого є народні депутати Роман Стаднійчук (фракція "Батьківщина") та Анжеліка Лабунська (позафракційна).

Олег Мусій пов'язував тоді спроби звільнити його з займаної посади з ситуацією навколо заводу "Індар" та викриттям корупційних схем при проведенні державних закупівель.

За матеріалами «Телеканал 24»