(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Одеська мерія виділила 1,2 млн. грн. на створення нової сімейної амбулаторії

odessaУ Суворовському районі Одеси по пр. Добровольського, 159 розпочато роботи з облаштування нової амбулаторії сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги №28.  

В даний час в приміщеннях амбулаторії проводиться капітальний ремонт з повною заміною всіх комунікацій — систем водопостачання, каналізації, теплопостачання, електропроводки, установкою нових радіаторів та сантехніки. Будуть зроблені малярно-штукатурні роботи, заміна дверей, підлогового покриття і монтаж внутрішніх перегородок.

З міського бюджету Одеси на капремонт нової амбулаторії сімейної медицини виділено 1,2 млн. гривень. Тут планують відкрити два відділення, в кожному з яких будуть працювати по 5 дільничних сімейних лікарів. Після завершення ремонтних робіт амбулаторія буде оснащена новими медичними меблями, обладнанням та інструментами: сучасним телеметричним електрокардіографом, дерматоскопом, отоскопом, офтальмоскопом та ін.

"Після закінчення ремонту в амбулаторію на Добровольского перейде частина сімейних лікарів, які зараз знаходяться у будівлі міської поліклініки №29. Це дозволить поліпшити умови роботи медичного персоналу і обслуговування пацієнтів, уникнути черг і наблизити медичну допомогу до обслуговуваного населення. Надалі планується провести ремонт і відкрити нову амбулаторію сімейної медицини по вулиці Затонського", - повідомив головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №28 Анатолій Стоянов.

Також в окремому крилі приміщення на Добровольского, 159 для зручності населення мікрорайону буде розміщено педіатричне відділення дитячої міської поліклініки №2. Тут вестимуть прийом три дільничні лікарі-педіатри.

remo01

remo02

remo04

remo03

remo05

remo06

Джерело:www.nikcenter.org