(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Реформування медицини і безперервна освіта в фокусі виставки «охорона Здоров'я 2015»

PHНайбільша в Україні 24-а Міжнародна медична виставка «охорона Здоров'я» відбудеться у Києві з 29 вересня по 1 жовтня 2015 року.

  Місце проведення – Міжнародний виставковий центр, Київ, пр. Броварський, 15.
  Організатори виставки – компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна), Група компаній ITE. (Великобританія). Співорганізатор – Міністерство охорони здоров'я України.
  Виставку офіційно підтримують Кабінет Міністрів України, Національна академія медичних наук України, Всеукраїнська асоціація головних лікарів, Київська міська державна адміністрація. Соціальний партнер: Українська футбольна асоціація медиків. Генеральний інформаційний партнер – компанія «Моріон».
  Проведення виставки «охорона Здоров'я 2015» взяв під патронат профільний комітет Верховної Ради України. «Особливе значення набуває питання якісного та всебічного інформування медичного співтовариства про мету реформи, нових законодавчих нормах, що стосуються адміністрування і фінансових питань медицини. Тому комітет підтримує проведення виставки «охорона Здоров'я 2015», - зазначає голова комітету Ольга Богомолець у зверненні до працівників галузі. – Впевнена, що виставка «охорона Здоров'я 2015» стане важливим кроком у справі реформування медичної галузі і буде корисною всім її учасникам і відвідувачам».
  Щорічно «охорона Здоров'я» збирає понад 350 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Більше двох десятків років виставка допомагає розширити ринок і зміцнити партнерські зв'язки компаній з Австрії, Білорусі, Німеччини, Греції, Індії, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї, Литви, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії.
Інноваційне діагностичне обладнання провідних світових виробників - томографи, УЗД-сканери, електрокардіографи, рентгенапарати – будуть представлені на стендах компаній «УМТ+» (Тошиба, Японія), «Медіторг» (Хітачі Алока, Японія), «компанія sonoscape Україна», «Мед Ексім» (компанія esaote, Італія) та багатьох інших.
«Ключові пункти реформи охорони здоров'я – це прозорість держзакупівель і усунення посередників з медичного ринку, автономність медичних установ, перебудова системи фінансування. У результаті реформа ставить перед гравцями медичного ринку абсолютно нові завдання. У новій системі лікарні будуть фінансуватися не за ліжко-місць, а по послугах, наданих пацієнтам. А це означає, що менеджерам медустанов потрібні нові знання в сфері управління та маркетингу. Потрібно постійно бути в курсі всіх новинок ринку і моніторити ринок постачальників. Для успішної конкуренції за клієнтів на ринку необхідно вибудовувати систему освіти персоналу, а в перспективі доведеться розвивати і послуги медичного туризму для іноземних пацієнтів. Вирішення всіх цих завдань і покликані допомогти виставка «охорона Здоров'я» та виставка медичного туризму МТЕС.Києва, які давно стали ключовими комунікаційними майданчиками всього медичного співтовариства», - говорить івент-керівник виставок Маргарита Оніщенко.

Інноваційний менеджмент в медицин


  Тема однойменної експозиції – інноваційні рішення для бізнесу в медичній і фармацевтичній промисловості. В рамках розділу будуть представлені всі аспекти організації роботи сучасного лікувального закладу, від проекту будівництва з урахуванням всіх вимог і стандартів до навчання персоналу та оптимізації бізнес-процесів.

Оновлена аудиторія і Байерская програма

  У першій половині 2015 року організатори виставки провели дослідження серед експонентів, за результатами якого цільова аудиторія виставки була скоректована у відповідності з запитами учасників. Насамперед, поповнилися і розширилися категорії ВІП-клієнтів, залученням яких у рамках Байерской програми займається окремий менеджер.
«Байерская програма – це спеціальний сервіс для експонентів і відвідувачів виставки ключових, спрямований на підвищення ефективності участі компаній у виставці, а для відвідувачів – це додатковий сервіс і комфорт», - зазначає менеджер по роботі з ВІП-відвідувачами Олександра Філатова.

Наукова програма

  У формуванні наукової програми виставки беруть участь Міністерство охорони здоров'я України, НАМНУ, департамент охорони здоров'я КМДА, Міністерство соціальної політики України, Всесвітня асоціація медичного туризму та Українська асоціація медичного туризму, дослідницькі агентства і компанії-експоненти. Семінари та конференції програми будуть присвячені питанням реформи, актуальним завданням управління лікувальними установами, кардіології, радіології, урології, фармгалузі, лабораторних досліджень та інших сфер медицини.
  Виставка «охорона Здоров'я» стає оптимальним інструментом для знайомства з сучасними досягненнями медичної науки і технологій, підвищення рівня знань кожного медичного працівника про новітні розробки, які вже доступні в Україні.

  За додатковою інформацією щодо участі у виставці, її програму і будь-яких інших питань про подію будь ласка, звертайтеся до організаторів:


ДП «Прем'єр-Експо»
Маргарита Онищенко
Анастасія Куц
Тел.:+380 44 496 86 45
Факс:+380 44 496 86 46
Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://www.publichealth.com.ua/