(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Україна і Ізраїль підписали низку двосторонніх документів

 

ukr israel 650x41015 травня 2017 року було підписано договір про співробітництво між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров’я Держави Ізраїль.

 

Україна та Ізраїль у присутності прем’єр-міністрів двох держав - Володимира Гройсмана та Беньяміна Нетаньягу - підписали: спільну Декларацію про наміри між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про співробітництво у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, План співробітництва у галузі охорони здоров'я та медицини між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров'я Держави Ізраїль на 2017-2021 роки, Адміністративне розпорядження між Державною фіскальною службою України та Митним директоратом Податкової адміністрації Держави Ізраїль відносно взаємної допомоги в митних питаннях стосовно обміну даними статистики двосторонньої торгівлі, Імплементаційний протокол А (будівельна галузь) до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

"Сьогоднішній візит і наша зустріч, я глибоко переконаний, будуть мати дуже позитивні результати щодо роботи між нашими урядами, і угоди, які ми підпишемо, теж будуть сприяти розвитку нашої двосторонньої взаємодії, розвитку економік двох країн, поглиблення співробітництва у різних сферах, у тому числі маємо приділити належну увагу розвитку туризму", - наголосив Володимир Гройсман під час спільного із Прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу спілкування із журналістами перед підписанням двосторонніх документів.

"Цим документом наші країни розпочинають п’ятирічне співробітництво в галузі охорони здоров’я та медицини. Разом ми сприятимемо розвитку реабілітації, національного медичного страхування, фінансування медичних послуг, кардіології, онкології, програм раннього втручання, телемедицини. Це буде плідна співпраця!", - зазначила в.о. міністра охорони здоров'я України доктор Уляна Супрун після підписання договору про співробітництво між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров’я Держави Ізраїль.

***

Підписання Спільної Декларації про наміри між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про співробітництво у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків має стати першим кроком на шляху укладення повноцінного двостороннього договору у цій сфері, що дасть можливість оперативно і своєчасно надавати взаємодопомогу, здійснювати обмін інформацією та сучасними технологіями з метою запобігання надзвичайним ситуаціям, а у разі їх виникнення - організовано і ефективно вирішувати питання ліквідації їх наслідків на міждержавному рівні.

План співробітництва у галузі охорони здоров'я та медицини між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров'я Держави Ізраїль на 2017-2021 роки забезпечує необхідні нормативно-правові рамки та умови розвитку українсько-ізраїльського співробітництва в галузі охорони здоров’я та медицини, визначає основні напрямки співпраці.

Підписання Адміністративного розпорядження між Державною фіскальною службою України та Митним директоратом Податкової адміністрації Держави Ізраїль відносно взаємної допомоги в митних питаннях стосовно обміну даними статистики двосторонньої торгівлі забезпечить оперативний обмін даними митної статистики, дасть змогу здійснювати достовірний аналіз зовнішньоторговельного обігу між нашими країнами.

Імплементаційний протокол А до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль визначає механізм та конкретизує умови тимчасового працевлаштування українських працівників в будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль. Підписання цього документа сприятиме вирішенню проблемних питань міграційної політики та запобіганню порушень безвізового режиму між Україною та Ізраїлем, а також стане надійним інструментом у процесі боротьби з нелегальною міграцією.

 

 

Джерело: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20170516_c.html

Дата: 17 травня 2017р.