(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Електронна медична карта пацієнта (ЕМК) — це основний компонент інформаційної системи “Доктор Елекс”. У медичній карті зберігається вся інформація про пацієнта - реєстраційні дані, результати медичних оглядів, антропометричні виміри, лабораторні обстеження і різноманітні графічні дані (УЗД, рентген і так далі).

 

При введенні даних в ЕМК не потрібно витрачати час на набір тексту за допомогою клавіатури. У системі використана унікальна технологія деревоподібних шаблонів, яка дозволяє формувати звіти оглядів з використанням стандартного набору професійних термінів і фраз. При цьому лікарю або медсестрі досить вибрати необхідні слова чи вислови з переліку запропонованих в спеціально розроблених шаблонах оглядів. Для зручності роботи, в шаблоні налагоджені також відповіді за умовчанням, інтерактивні підказки та виділення кольором.

Правильність і повнота введення інформації контролюється автоматично під час формування медичного документа.

Введення інформації в карту пацієнта за допомогою шаблонів і її збереження в структурованому вигляді забезпечує широкі можливості для аналізу даних і полегшує обмін інформацією з іншими медичними установами. Зручна система пошуку даних дозволяє без особливих зусиль знайти необхідну інформацію у великих об'ємах медичної документації.

За допомогою підпрограми статистичної обробки даних можна швидко і легко підготувати всі необхідні звіти відповідно до вимог Міністерства охорони здоров'я і інших контролюючих органів. Система дає можливість легко формувати, редагувати і роздруковувати необхідні виписки, довідки, епікризи, а також зберігати копії цих документів в медичній карті пацієнта. Будь-які з цих документів можна експортувати і надавати пацієнтам на мобільних носіях даних у зручному для них форматі, доступному для перегляду на будь-якому комп'ютері

При необхідності, персонал клініки може дістати доступ до карти пацієнта не лише з комп'ютерів локальної мережі, але і з домашнього комп'ютера за допомогою віддаленого доступу. Оскільки медична інформація є строго конфіденційною, доступ до медичної карти і окремих її розділів чітко регламентований. Крім того, в системі ведеться протокол редагування, видалення і друку будь-яких медичних даних.

Швидкий доступ до інформації, зручність у використанні і чітко продуманий механізм роботи з програмою підвищують ефективність і якість роботи персоналу, а також надійність і конфіденційність зберігання медичних даних.

(*обов'язкове поле для заповнення)