(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Етапи встановлення системи Centrak

Саме по собі обладнання системи приносить користь медичному закладу лише за умови його грамотного налаштування. Саме тому до встановлення системи «Centrak» керівництво має приділити багато уваги. Система буде обслуговувати ті операційні процеси, які були в неї закладені.

Основні етапи встановлення системи складаються з таких пунктів:

  • Постановка задачі співробітникам компанії «МедЕксперт».

Для цього у вільній формі необхідно вказати, який саме функціонал системи «Centrak» зацікавив, які операційні процеси необхідно оптимізувати з допомогою системи тощо.

  • Співробітники компанії «МедЕксперт» на підставі попередньої інформації надають замовнику попередню комерційну пропозицію.

У попередній комерційній пропозиції вказується попередня специфікація системи та загальна вартість обладнання, програмного забезпечення та робіт з встановлення та налаштування системи. Попередня комерційна пропозиція може відрізнятися від остаточної до 25%, оскільки остаточно специфікація готується лише під час підготовки деталізованого технічного завдання.

  • Медичний заклад укладає договір на інформаційно-консультаційні послуги з компанією «МедЕксперт» щодо підготовки технічного завдання.

Послуги передбачають підготовку детального технічного опису системи «Centrak» з нанесенням обладнання, яке буде інсталюватись на план приміщення та деталізованою специфікацією обладнання та запланованих робіт за проектом. На підставі технічного завдання компанія «МедЕксперт» виставляє клієнту остаточну комерційну пропозицію. Обов’язковим на даному етапі є вимірювання приміщень медичного закладу спеціальним пристроєм, який фіксуватиме як саме сигнал проходить скрізь стіни. Через це підготовка остаточного технічного завдання можлива лише за умови наявності стін в медичному закладі, тобто недобудовані об’єкти можуть бути непридатні для інспекції.

  • Медичний заклад укладає договір з компанією «МедЕксперт».

Відповідно до узгодженої комерційної пропозиції медичний заклад укладає договір з компанією «МедЕксперт» на поставку обладнання, програмного забезпечення та налаштування системи.

  • Спеціалісти компанії «МедЕксперт» виконують нагляд за встановленням інфраструктури в медичному закладі.

Після отримання обладнання спеціалісти компанії «МедЕксперт» керують відповідальними співробітниками замовника або наймають сторонню організацію для фізичної інсталяції інфраструктури.

  • Налаштування системи.

Після інсталяції системи співробітники компанії «МедЕксперт» розпочинають налаштування системи. Для кожного з сотень або тисяч пристроїв системи в спеціальному програмному середовищі прописуються налаштування, які дозволять використовувати систему, відповідно до задач, сформульованих в технічному завданні. Процес налаштування може тривати від декількох днів до декількох тижнів, залежно від складності об’єкту.

  • Навчання персоналу.

Після завершення налаштування системи спеціалісти компанії «МедЕксперт» проінструктують усіх користувачів системи в медичному закладі. Перед тим як завершити процес впровадження системи, ми переконаємось, що кожен співробітник вміє використовувати покладені на нього функції.

  • Підтримка системи.

Протягом першого року після інсталяції системи підтримка є обов’язковою. Підтримка передбачає проведення додаткового навчання для нового персоналу, уточнення проблемних питань для персоналу, що вже проходив навчання. Окрім цього, після початку роботи медичного закладу може виявитись, що необхідно провести незначні зміни в налаштуванні системи. Після першого року роботи підтримка системи не є обов’язковою, але може бути корисною для медичного закладу.

 

(*обов'язкове поле для заповнення)