(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Підсистема фінансів медичної інформаційної системи "Доктор Елекс" автоматизує процеси фінансового документообігу медичної установи за різними схемами оформлення і прийому платежів. Для кожної наданої послуги автоматично ведеться розрахунок вартості на підставі тарифних планів і системи знижок. Для кожного контрагента задається певний тарифний план, в якому визначається перелік послуг і їх ціни. Знижки нараховуються при проходженні комплексу лікування або діагностики, можливі також індивідуальні знижки.

Розрахунки за надані послуги можуть здійснюватися шляхом оплати готівкою або кредитною карткою (через касовий апарат), по перерахуванню або через страхову компанію. Підсистема фінансів забезпечує кількісний і фінансовий облік наданих послуг, дозволяє відстежувати баланс кожного пацієнта, і контрагента, і готувати фінансові звіти.

Вся інформація може передаватися в програму автоматизації бухгалтерського обліку «1С: Бухгалтерія», шляхом експорту даних у файл. Зростає економічна ефективність діяльності ЛПУ на основі автоматизації розрахунків вартості послуг, виписки рахунків, контролю витрат по пацієнтові, підрозділу, всієї організації.

Зростає ефективність роботи ЛПУ в цілому, що забезпечується розвиненими засобами контролю і оцінки роботи підрозділів, лікарів, медперсоналу. Підсистема фінансів зменшує операційні витрати за рахунок переходу на електронний документообіг, автоматизації обробки фінансових даних і взаєморозрахунків із страховими компаніями і іншими контрагентами.

(*обов'язкове поле для заповнення)