(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Медична система

 

1111Про що варто подумати при виборі медичної інформаційної системи?

Выбор оптимальной медицинской информационной системы – достаточно важный этап в жизни любого центра. Большинство медицинских учреждений выбирают систему только 1 раз в жизни, так как при привыкании персонала, операционных процессов и формата записи данных чрезвычайно сложно её поменять.

Впроваджуючи медичну інформаційну систему, керівництво клініки може зіткнутись з низкою проблем, які доцільно поділити на дві категорії.  Перша -  це складнощі технічного характеру, друга – проблеми, що пов’язані з персоналом клініки.

Компанія «МедЕксперт» є дистриб’ютором програмного забезпечення «Myrian» в Україні, розробником якого є французька компанія «Intrasence» - провідний виробник програмного забезпечення для обробки та діагностики зображень, отриманих в результаті медичних досліджень.

«Myrian» - це робоча станція для КТ та МРТ.

Кожен керівник клініки хоче знати задоволеність своїх пацієнтів лікарями медичного закладу, якістю надаваних послуг або сервісу. Для цього використовується опитування пацієнтів методом інтерв'ювання або проводиться анкетування. У даній статті мова піде про способи анкетування, їх переваги та недоліки.
На сьогоднішній день існує дві форми анкетування: аналогова (паперовий варіант) та електронна (заповнення форми здійснюється на комп'ютері, планшеті, смартфоні).

Кожен керівник клініки рано чи пізно стикається з проблемою ведення документообігу у себе в установі. Як правило, всі починають з паперових форм ведення документообігу,
з бланків, або протоколів віддрукованих на ксероксі, або в кращому випадку в поліграфії, а ще більш крайньому випадку, розроблених в офісних додатках і роздрукованих на принтері.

 Більшість медичних центрів (можна сказати - всі) вимагають ведення статистики про кількість виконаних процедур, фінансів і "науки". Значимість кожного звіту для різних медичних установ різна. Наприклад, для приватних центрів більш важлива інформація фінансового блоку, а для різних державних і наукових центрів - наукова статистика. У нашій статті ми розглянемо обидва випадки і побачимо чим вони відрізняються.

Впровадження медичної інформаційної системи в медичному центрі має певну мету - покращення організації діяльності установи і, як результат, більш ефективне обслуговування пацієнтів: надання якісної медичної допомоги.

Спілкуючись з керівниками медичних центрів, які використовують у своїх клініках яку-небудь з медичних інформаційних систем, представлених на ринку або розроблених всередині компанії, я звернула увагу, що рідкісні медичні установи використовують МІС повною мірою, особливо в частині, що стосується безпосередньо пацієнта, і це має не дуже приємні наслідки як для пацієнта, так і для клініки.

Сьогодні вже не викликає сумнівів те, що всі українські медичні заклади (державні та приватні) буде автоматизовано. Питання лише в тому, наскільки швидко відбудеться реформа. Стаття розкриває переваги впровадження програмного забезпечення та адресована керівникам, які ще не використовують інформаційну систему для оперативного (поточного) управління медичним закладом та прийняття рішень стратегічного характеру

В.Авраменко,  А.Куркевич,
Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії
МОЗ України, Київ, Україна
В.Базиленко
ТОВ „МедЕксперт”, консалтингові послуги для медичних закладів,  Київ, Україна

Створення договорів з допомогою системи «ЕМСІМЕД»

Дуже часто при наданні послуг медичним центром виникає необхідність в договорі про надання медичних послуг. Зі створенням подібних договорів зустрічаються майже всі медичні центри в ході своєї повсякденної роботи. Зазвичай потрібно витратити деякий час для його заповнення. Перенесення паспортної частини пацієнта, інших даних хоч і не складна, але вимагає коректності внесення.

«Призначення лікарів»

Призначення лікарів є невід’ємною частиною процесів, які відбуваються в медичному закладі. За допомогою цієї функції, лікар може робити різні типи призначень на:

За допомогою SMS-розсилки Ви можете здійснювати:

  •         Нагадування-попередження пацієнту чи лікарю про майбутній прийом,
  •         Надсилання повідомлень про готові результати досліджень,
  •         Масову розсилку про нові послуги або акції.
Середа, 02 листопада 2011 00:00

Чому ми рекомендуємо Myrian?

Автор

Чому ми рекомендуємо Myrian?

Так, що ж приховано за таким незрозумілим на перший погляд назвою, як Myrian?

Ми відповімо, що Myrian - це мультимодальна станція обробки зображень, для створення 3D - реконструкцій і волюметрії.

"Создание экранных форм" в медицинской информационной системе "ЭМСИМЕД"

Каждый день врач сталкивается с такой неотъемлемой частью его работы, как создание протокола консультации, процедуры и т.д.  В протокол врач вносит соответствующие данные осмотра (анамнез болезни, диагноз, рекомендации и другое). Создают протоколы и врачи, работающие с МИС («Медицинская Информационная система») и врачи, имеющие готовые бланки с подготовленными полями для внесения данных. В системе МИС «ЭМСИМЕД» под протоколом понимается: экранная и печатная формы.

(*обов'язкове поле для заповнення)