(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Медичний заклад

Понеділок, 12 червня 2017 16:32

БІЗНЕС Журнал - В очікуванні дива

Автор

 

1111Українська приватна медицина продовжує перебувати в очікуванні реформи державної системи охорони здоров'я. Але це не заважає їй продовжувати інвестувати в свій розвиток

Emkost runkaРозрахунок об’єму ринку медичних послуг в Україні в 2016 році, підготовлений аналітиками компанії «МедЕксперт»

Cenu1З кожним роком ринок приватної медицини розвивається та стає більшим. Кількість приватних медичних закладів зростає, а разом з тим зростає і конкуренція. Тільки в Києві за останні 2 роки відкрито більше 100 нових медичних установ (медична компанія «Інто-Сана», медичний центр «Добробут», лікувально-діагностичний центр «Адоніс», центр сімейної медицини «Медлайн», центр відновлення зору «Візіум», медичний центр «Мама Папа» і т.д.)

 

Для статьи БизнесУ Києві все більше мам вважають за краще народжувати дітей в приватних пологових будинках. Не дивлячись на постійне зростання цін на послуги приватних пологових будинків і загальне падіння народжуваності за останні три роки в Україні відкривається по одному приватному пологовому будинку в рік. Поки частка пологів в приватних мед установах невелика, але батьки все більше проявляють інтерес до приватних пологових будинків та готові платити гроші за якісні медичні послуги і комфортні умови в пологовому будинку.

Диджитал маркетингУ грудні WordFactory провели масштабне опитування фахівців сфери digital і дізналися, які тематики найбільш активно розвивалися в 2016 році і будуть найбільш перспективні в 2017 році. Одна з най-най у всіх категоріях (стабільних, активно розвиваються, високоприбуткових) - медицина. За рахунок чого медичний бізнес так активно розвивається? Які фактори будуть впливати на нього в найближчому майбутньому? Про це ми поговорили з експертами «Агентства медичного маркетингу».

meditsina v setiПрогулюючись по великому і серйозному медичному ресурсі, ми натрапили на цікавий розділ, в якому дипломовані лікарі консультують людей в режимі онлайн. І подумали, до чого ж це зручний сервіс, враховуючи повальний страх нашого населення перед лікарями. Та й самим лікарям вигідна така хороша реклама. 

ценыПацієнти скандалять через поганий сервіс, а лікарі не хочуть переходити на роботу в недержавні медустанови.

СестринствоУ контексті реформ галузі охорони здоров’я посилюються вимоги до медсестринських послуг. Та чи узгоджуються вони з реаліями, у яких працюють наші медичні сестри?  

Звичайно, конкуренція – це двигун розвитку! А оскільки сфера медицини – саме така, що повинна мати цей розвиток у постійному стані, одну із конференцій 2016-го року для менеджерів медичної сфери було присвячено темі конкуренції. Пишу цей вступ для того, щоб пояснити причину появи того формату опитування, про який йтиметься далі.  

stattiaУ це складно повірити, але Україна переживає справжній бум розвитку приватної медицини. 

Огляд галузей охорони здоров'я та фармацевтики в Україні, 2015

Розрахунок обсягу ринку медичних послуг в Україні у 2015 році від компанії «МедЕксперт».  

6cf20b5 300 1Більшість працездатних киян, зіткнувшись з чергами в державних поліклініках, розвертаються і йдуть в приватні клініки.

ti meni

 Питання неформальних платежів за медичні послуги у державних закладах охорони здоров’я у країнах із низьким і середнім рівнем доходів не втрачає своєї актуальності. Дані дослідників свідчать: таке явище має різні форми, зокрема — гроші виплати готівкою або подарунки. У статті розглянемо найбільш розповсюджену форму — грошові винагороди та проаналізуємо специфіку проблеми за регіонами країни

Енина 102015Взаємодії суб’єктів медичного ринку притаманне явище асиметрії інформації, яке часто є причиною гальмування розвитку медичного закладу. Як досягти взаєморозуміння із пацієнтом та іншими учасниками ринку і налагодити ефективну роботу закладу, розглянемо у статті.

Алла сентябрь ПУМЗНаразі все більше медичних закладів в Україні розпочинають роботу з впровадження (або й уже впровадили) системи менеджменту якості відповідно до стандарту ISO 9001:2008. При цьому впроваджують її не лише приватні медичні заклади, які вважаються більш прогресивними, а й державні. Подібна тенденція не може не тішити. З’ясуємо, які переваги отримує медичний заклад, впровадивши таку систему якості.

(*обов'язкове поле для заповнення)