(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

18 жовтня 2011 року у м. Києві пройшов семінар на тему «Правове регулювання допоміжних репродуктивних технологій» організований юридичною компанією «Бабич та Партнери». Провела семінар Олена Бабич, адвокат, керуючий партнер ЮК «Бабич та Партнери», провідний спеціаліст у сфері медичного права.

Протягом семінару обговорювалися питання, повязані із діючим законодавством у сфері лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій. Окрім загальних положень Олена Бабич досить детально розповіла про види та структуру договорів про надання медичних послуг в сфері допоміжних репродуктивних технологій, які ефективно регулюють відносини медичного закладу та пацієнта, про форми заяв-згод пацієнта на проведення певних медичних програм чи процедур. Обговорювалися теми донорства біологічного матеріалу в ході застосування ДРТ, а саме взаємовідносини медичного закладу із донорами ооцитів, та головні юридичні ризики, що можуть виникати у зв’язку із застосуванням сурогатного материнства як методу ДРТ.

Ведуча семінару звернула особливу увагу аудиторії також на наступне: важливо, щоб юрист медичного закладу достеменно знав та розумів склад планів лікування, що застосовуються в медичному закладі та особливості окремих маніпуляцій задля того, щоб виявити та закріпити у договорі та заявах місця можливого виникнення ризиків та ускладнень, настання яких може призвести до негативних юридичних наслідків для медичного закладу.

Олена Лепешина

виконавчий директор компанії "МедЕксперт"

(*обов'язкове поле для заповнення)