(044) 581 11 33         

(095) 286 40 58  

Створення управлінської звітності для медичних закладів

Співпрацюючи багато років із різноманітними медичними закладами, ми переконались у тому, що потреби у звітності у кожного з них відрізняються. Основні фактори, які впливають на надання переваги медичного закладу щодо звітності такі:

 • Спеціалізація;
 • Розмір;
 • Наявність філіалів;
 • Якість встановленої медичної інформаційної системи;
 • Особисті уподобання керівництва.

Враховуючи всі фактори, досить важко створити певну універсальну систему звітності, яка би підходила для всіх.

Спеціалісти компанії «МедЕксперт» пропонують індивідуальне створення звітності для медичних закладів. Ми готові створити із використанням розширених можливостей Microsoft Excel та програмування VBA будь-які звіти, які тільки можна намалювати на папері та описати словами.

Логіка побудови системи управлінської звітності у медичному закладі

Нижче показано декілька фрагментів управлінської звітності для медичних закладів, які можуть створювати спеціалісти компанії «МедЕксперт»

 

Варіант 1.

У даній версії задіяно одразу декілька інструментів звіту, який можна отримувати із медичної інформаційної системи:

 1. Кнопка-перемикач виду: за тижнями або за місяцями.
 2. Можливість друку, зберігання в «pdf», а також відправлення поштою саме обраним адресатам.
 3. Можливість відбору періоду, що відображатиметься на графіках.
 4. Порівняння середніх величин останнього тижня і останнього року, щоб розуміти, в якому напрямі рухається той чи інший показник медичного центру.

Варіант 2.

У другому варіанті акцент ставиться на можливість налаштування графічної (або табличної) інформації у звіті:

 1. Вибір дат на графіку.
 2. Налаштування плаваючого середнього (прийом для згладжування графіка змін індикатора, особливо корисний при значних коливаннях).
 3. Вибір показників за вісями.
 4. Вибір типу графіка за вісями.
 5. Стандартні кнопки для спрощення роботи: звіт можливо зберігати, відправляти поштою, друкувати, додавати на «Facebook» - використання VBA-програмування дозволяє вирішити практично будь-яку поставлену задачу.

Варіант 3.

Для деяких користувачів сприйняття інформації може бути полегшене завдяки її  представленню у вигляді графічних елементів. Варіант 3 демонструє всього лише декілька можливих прийомів:

 1. Діаграми у вигляді спідометру.
 2. Формування повноти завантаження у кружечку.

Хоча в «MicrosoftExcel» і є певні обмеження щодо візуалізації інформації, є досить великий арсенал елементів, доступних для використання.

У разі виникнення будь-яких запитань стосовно створення системи управлінської звітності для медичних закладів, будь ласка, звертайтесь до наc за телефоном (044) 581-11-33 або за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

(*обов'язкове поле для заповнення)